Uygun Fiyatları İle Kışkırtıcı Kokular

3 yorum
621

Uygun Fiyatları İle Kışkırtıcı Kokular

Hayatın anlamını büyük bir kısmını oluşturan kokular, bazen ne düşündüğünüzü, bazen nasıl giyindiğinizi, bazen nasıl bir karakterinizin olduğunu bazen de kim olduğunuzu anlatır. Dünyaca ünlü Avon markası her türlü kişiliğe uygun bir koku üretmiş. Bu kokular içinden bana uygun olanı yok derseniz yeni çıkan Avon parfümlerinden haberiniz yok demektir. Araştırmadan karar vermeyin. Örneğin kendine güveni temsil eden Avon Prime. Avon Prime ile güçlü ve erkeksi yanınızı ortaya çıkarın. Kendine güvenen erkeklerin yeni dokunuşu olan Prime huzur veren lavanta, ferahlatan nane ve sakinleştiren sedir ağacının karışımından ortaya çıkıyor. Bu üç etki bir araya geldiğinde daha mantıklı ve güçlü erkeği ortaya çıkarıyor.

Avon Full Speed

Full Speed ile Atletik Kişiliğinizi Tanıyın

Avon Full Speed seksi ve atletik kişiliğiniz ile tanışmanız için size fırsat tanıyor. Asla unutamayacağınız anları yaşarken Full Speed size yardımcı olacak. Kışkırtıcı kokusu ile ateşli gecelere imza atarken, kokunuz ile ferah ve kalıcı bir etki yaratacaksınız. Diğer premium EDT’ lerde olduğu gibi Full Speed’ te de üç katman mevcut. En üst notalarda turunçgil ve limon aromaları, orta katmanda nane ve yeşil bitkilerin ferahlatıcı ruhu, en altta ise kalıcılığı sağlayan odunsu kokular mevcut. Her yaştan erkeğin severek kullanacağı
Full Speed erkek EDT 130 yıllık geçmişe sahip Avon’ un, en eski ve en çok kullanılan erkek EDT’ leri arasında yer alıyor.

Avon Classic

Avon Clasic yetmiş beş milimlik özel şişesinde kalıcı ve ağır başlı kişiliğinize hitap eden bir parfüm olarak Avon tarafından üretildi. Kendine güvenen erkeklerin güçlü yönlerini ortaya çıkaran Avon’ un bu yeni erkek parfümünü keşfetmenin tam zamanı. Canlandırıcı zencefil, koyu kaşmir miski ve laden bitkisinin etkileyici dansı oluşturularak üretilen bu mistik parfümün bir diğer özelliği akılda kalıcı bir koku olması. Aynı zamanda kıyafetlerinizin üzerinde de uzun süre kalan bu koku gün boyu size eşlik edecek. Olgun ve erkeksi tarzınızı oraya koymanın zamanı gelmedi mi? Hemen Avon temsilciniz ile iletişime geçin.

Avon Luck Erkek EDT

Avon Luck Erkek EDT diğer bazı Avon erkek EDT’ lerinde olduğu gibi özel yetmiş beş milimlik şişesi içinde son derece şık ve cool duruyor. Sofistike ve gösterişli bir erkekseniz Avon Luck Erkek EDT tam size uygun bir EDT. Aromatik lavanta kokuları ve mandalina kokularının bir araya getirilmesi ile keşfedilen parfüm kendini seven beylerin en güzel tercihi. Cool tarzının yanında klasik ve modern tarzı bir arada yaşayan erkeklerin de ilk tercihi Avon Luck. EDT en az iki gün kalıcılığa sahip bir parfüm. Elbise dolabınızda bile günlerce mis gibi kokacak bir özelliğe sahip. Üstelik fiyat olarak da son derece uygun olmasının yanında Avon’ un müthiş kampanyalarından faydalanmanın tam sırası.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 26 Şubat 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Uygun Fiyatları İle Kışkırtıcı Kokular (3 Yorum)

  1. Fullspeed güzem ama kalıcı olduğunu söylemek zor. Avon sattığı parfümler güzel kokmasından ziyade uzun süre kalıcı olmasını sağlasa daha iyi olur.

  2. FullSpeed gerçekten harika bir koku.İlk başlarda avon firmasının kaitesiz olduğunu düşünrdüm.Ancak hediye olarak aldığım bu parfümü kullandıktan sonra bırakamadım.Herkese tavsiye ederim.