Tozlu Giyimde İade İşlemleri Nasıl Yapılır?

2 yorum
1.508

Tozlu Giyimde İade İşlemleri Nasıl Yapılır?

Tozlu.com online alışveriş sitesi geniş bir ürün yelpazesine sahip olan uygun fiyatlarla satış yapan bir platformdur. Tozlu.com online alışveriş sitesinden alışveriş yapmak oldukça kolaydır. Tozlu.com internet sitesinde ürünler sorunsuz bir şekilde adrese teslim edilmektedir. Ancak ürünlerle ilgili yaşamış olduğunuz sorunlar veya ürünü beğenmemeniz halinde iade işlemleri yapmak da mümkündür.

Tozlu.com online alışveriş sitesi üzerinden almış olduğunuz ürünleri iade etmek istemeniz halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde iade formunu doldurup anlaşmalı kargolar ile tozlu.com merkezine gönderimini gerçekleştirmelisiniz.

İade formu faturanın arka yüzünde yer almakta olup eksiksiz doldurulması çok önemli bir yere sahiptir.  Tozlu.com firmasının anlaşmalı olduğu kargolar aracılığıyla ürünleri geri gönderdiğinizde herhangi bir ücret ödemek zorunda da kalmazsınız. Anlaşmalı olmayan kargo firmalarıyla iade formunu göndermeniz halinde ek ücret ödemeniz gerekecektir.

Tozlu Giyimde İade İşlemleri Nasıl Yapılır

İade Formunun Nereye Gönderilmesi Gerekir?

Tozlu.com online alışveriş sitesinden almış olduğunuz ürünleri iade etmek isterseniz Atatürk Bulvarı, No 286 Tekkeköy/Samsun adresinde iade formunu göndermeniz gerekecektir. 14 günlük süreyi aşan iade formları genel merkez tarafından kabul edilmemektedir.

İade süresi dolmuş olan etiketsiz ve hasar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürün tozlu.com firmasına ulaştıktan sonra iade edilen ürünler gerekli birimler tarafından incelenir ve kişilere dönüş yapılarak sürecin başlaması sağlanır.

Ürün iadesi tozlu.com firması tarafından onaylandıktan sonra ilgili ürün tutarı en geç 3 ile 7 iş günü sizlere iade edilecektir. Tozlu.com ürün iadesini yapacak ve tutarı hesabınıza iade edecektir. Ancak daha sonra paranın hesaba geçme süresi tamamen bankayla ilgili olup tozlu.com’un müdahale etme şansı bulunmamaktadır.

Ürün İadesinde Tutarın İade Edilme Süreci

Online alışveriş sitesi tozlu.com sitesinden almış olduğunuz ürünleri iade etmek istediğiniz iade işlemi gerçekleştirilmekte ve iade tutarı karta yatırılmaktadır. Taksitli alışveriş yapmanız halinde ürün tutarının tamamı kredi kartına aktarılmaktadır.

Tozlu.com tarafından iade tutarının tamamı karta yüklense dahi bankalar taksitli alışveriş nedeniyle iade tutarını karta taksitler tutarında yansıtmaktadır.  Tozlu.com kişilere irtibat numarasından ulaşamazsa herhangi bir sorumluluk kabul etmemekte ve iade yapmamaktadır.

İade işlemleriyle ilgili daha detaylı bilgi alabilmek için tozlu.com online alışveriş sitesinin 0850 766 55 55 Müşteri Destek Hizmetleri’yle irtibata geçebilirsiniz. Ayrıca destek hizmetleri bölümüne e-mail atarak da bilgi talep etmeniz mümkündür.

Hangi Ürünler İade Edilememektedir?

Tozlu.com online alışveriş sitesi üzerinden almış olduğunuz ürün gruplarından özel tasarım ve abiye kıyafetler için özel bir iade işlemi uygulanmaktadır. Bu özel ürünlerin aynı gün iade edilmesi gerekmektedir.

Son kullanma tarihi geçebilen ve hızlı bir şekilde bozulma gösterebilen ürünlerin iadesi tozlu.com tarafından kesinlikle kabul edilmemektedir.  Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri gibi bozulabilen ürünlerin iadesi yapılmamaktadır.

İade aşamasında etiketleri sökülmüş veya yıkanmış ürünler kesinlikle kabul edilmemektedir.  Ayrıca CD, DVD, programlar ile kırtasiye malzemeleri gibi ambalajının korunması gereken ürünlerin iadesinde ambalajlarının ve koruma bantlarının açık olmaması gerekmektedir. Aksi halde ürünlerin iadesi yapılmayacak ve para iadesi gerçekleşmeyecektir.

Tozlu.com online alışveriş sitesi sayesinde ürünlerin etiketli, yırtılmamış ve hasar görmemiş olması halinde gerekli iade işlemi gerçekleştirilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 9 Ocak 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Tozlu Giyimde İade İşlemleri Nasıl Yapılır? (2 Yorum)

  1. bugun tozlu. comdan elbisem geldi ama fermuar kısmında sıkıntı var iade etmek istıyorum ama kredi kartı kullanmıyorum kapıda odeme yaptım nasıl ödeme yapılacak bana

    • Siteye girip bildirim kısmından iletişime geçerek iadenizi yapınız. Size dönüş yapacaklardır. Yada 0850 766 55 55 numarasını arayarak kargo ödemeden iadesini gerçekleştirebilirsiniz.