Tozlu Giyimde Gizlilik Unsuru Nasıl Sağlanmaktadır?

yorumsuz
377

Tozlu Giyimde Gizlilik Unsuru Nasıl Sağlanmaktadır?

Tozlu online alışveriş sitesi birçok kullanıcısına internet üzerinden kolay bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunmaktadır. Tozlu.com üzerinden online alışveriş yapabilmek için öncelikle tozlu.com internet sitesine üye olmanız gerekmektedir.

Tozlu.com online alışveriş sitesinde üyelik oluşturduktan sonra güvenilir bir şekilde alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz.  Tozlu.com online alışveriş sitesi hem üyelik aşamasında hem de daha sonrasındaki işlemlerde kişisel bilgileri talep etmektedir.

Tozlu.com internet sitesinin öncelikli amaçlarından biri de yelerinin gizliliğinin korunması ve gizlilik ile güvenlik çerçevesinde alışveriş imkanı sunmasıdır.  Tozlu.com üyelerinin verdiği tüm bilgiler Tozlu.com üyelik sözleşmesine istinaden kimseyle paylaşılmayacak ve amaç dışı kullanım söz konusu olmayacaktır.

Tozlu Giyimde Gizlilik Unsuru Nasıl Sağlanmaktadır

Tozlu.com Gizlilik Kriterleri Çerçevesinde Neler Yapılmaktadır?

Tozlu.com gizliliğe önem vermekte ve kullanıcılarının gizliliğini korumak için aralıksız bir çalışma sürdürmektedir. Ancak sistemsel ve başka sorunların meydana gelmesi halinde kullanıcıların IP adresleri tespit edilebilmekte ve bu adresler kullanılabilmektedir.

Sipariş formları, kayıt formları ve anketler çerçevesinde kullanıcıların adı, soyadı, e-mal adresi ve telefon numaraları talep edilebilmektedir. Satın alma formunda kredi kartı bilgileri de istenilmektedir.

Tüm bu bilgileriniz tozlu.com online alışveriş sitesi tarafından sipariş hizmetlerini sunmak, ödemeleri gerçekleştirmek, siparişin kullanıcıya ulaşmasını sağlamak, siparişler ve ürünler hakkında bilgi vermek, üyeliği yönetmek ve sürdürmek ile ilginizi çekecek ürünleri önermek için kullanılmaktadır.

Tozlu.com Kredi Kartı Gizliliği Nasıl Sağlanmaktadır?

Tozlu.com online alışveriş sitesi üzerinden alışveriş yapmak isteyen kişiler kredi kartı veya banka kartı aracılığıyla alışveriş yapmak isterlerse kredi kartı numarası, ad soyad, son kullanma tarihi ve kartın arka yüzünde bulunan güvenlik numarasını vermek durumundadır.

Kredi kartı veya banka kartı kullanarak ödeme yapacak kişilerin güvenliğini sağlamak için Tozlu.com bir internet güvenlik standardı olan SSL Secure Sistemi’nin kullanmaktadır. SSL Secure Sistemi ile 128 bit şifreleme yapan Tozlu.com sayesinde güvenilir bir alışveriş imkanı sizleri bekliyor. Bu güvenlik sistemi sayesinde tozlu.com online alışveriş sitesinde dolaşırken başkalarının bilgilerinizi görmesini engeller ve bilgilerinizin istenilmeyen ve tehlikeli kişiler tarafından ele geçirilmesinin de önüne geçer.

Tozlu.com kendileri ile ilgili saklanmış olan bilgileri öğrenme fırsatına sahip olabilir. Müşterilerin kendilerine ait saklanmış bilgileri öğrenmek için yapması gereken ise  ücretsiz olarak yazılı bilgi talebinde bulunmasıdır.  Müşterilerin kendilerine ait düzeltme, engelleme ve bilgilerinin silinmesi talebi tozlu.com ekibi tarafından incelenmekte ve kanunlar ile yönetmelikler çerçevesinde uygun bulunması halinde kişilerin talepleri olumlu olarak değerlendirilmektedir.

Kişilerin taleplerine yanıt verebilmek için adınız, adresiniz, e-posta adresiniz ve telefon numaranız gibi kişisel bilgiler talep edilmektedir.

Kişisel Bilgiler Tozlu.com internet Sitesinde Nasıl Saklanmaktadır?

Tozlu.com internet sitesinde toplanan tüm bilgiler veri bankasında güvenilir bir şekilde saklanmaktadır.  Veri bankasında saklanan tüm bu bilgiler ürünler, hizmetler ve kampanyalar hakkında bilgi sunulması için kullanılmaktadır.

Herhangi bir kanun gereği olmaması veri bankasında bulunan kişisel bilgilerin başkalarıyla paylaşılması söz konusu değildir. Tozlu.com verileri toplayan bir teknoloji kullanmaktadır.

Tozlu.com kullanıcılarına günlük olarak mail atmaktadır. Mailde tozlu.com internet sitesinin kampanyaları ve haberleri hakkında bilgiler içermektedir. Ancak mailleri almak istemezseniz mail aboneliğinden kolay bir şekilde çıkma imkanına sahip olabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 2 Ocak 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın