Tozlu Giyimde Değişim İşlemleri

4 yorum
1.720

Tozlu Giyimde Değişim İşlemleri Nasıl Yapılır?

Tozlu giyim online anlamda giyim alışveriş yapabileceğiniz sitelerden biridir. Erkek, bayan ve çocuk giyimi konusunda hizmet sunan tozlu.com online alışveriş sitesinde kozmetik ürünleri, aksesuarlar, ev tekstili, ev dekorasyon ürünleri, mutfak ve elektrikli aletler ve hobi eğlence ürünleri satışı gerçekleştirilmektedir. Tozlu.com üzerinden tesettür giyimi hakkında da fikir sahibi olmanız mümkündür.

Tozlu Giyimde Değişim İşlemleri Nasıl Yapılır?
Tozlu Giyimde Değişim İşlemleri Nasıl Yapılır?

Ürün değişimi yapmak isteyen kişilerin ürün değişim süresi 14 gündür.  Ürünün herhangi bir nedenle kusurlu olması halinde değişim yapmak istemeniz halinde değişim süresi 30 güne kadar uzamaktadır.

Üründen memnun kalınmaması, bedenin uymaması veya ürünün kusurlu çıkması halinde değişim yapmak istediğiniz ürünleri tozlu.com merkezine Sürat Kargo veya Mng Kargo ile ücretsiz gönderme imkanına sahip olabilirsiniz.

Ancak tozlu.com online alışveriş sitesinin anlaşmalı olmadığı kargo şirketleriyle değişim yapmak istediğiniz ürünleri göndermeniz halinde ekstra ücret ödemeniz gerekecektir.

Tozlu.Com Online Alışveriş Sitesinde Değişim Süreci

Tozlu.com internet sitesi üzerinden yapmış olduğunuz ürünlerle ilgili değişim yaptırmak istemeniz halinde  kolay bir şekilde değişim sürecini sürdürebilirsiniz. Tozlu.com tarafından size gönderilen kargoyu teslim aldıktan sonra ürün veya ürünleri  7 iş günü içerisinde tozlu.com adresine göndermeniz gerekmektedir.

Beden uymama, ürünü beğenmeme veya ürünün ayıplı çıkması halinde ürünleri değiştirmek için 7 iş günü içerisinde tozlu.com sitesinin Atatürk Bulvarı, No 286 Tekkeköy/Samsun adresine ürünü göndermeniz gerekmektedir.

Değişim ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz 0850 766 55 55 Müşteri Destek Hizmetlerini  arayabilirsiniz. Ayrıca e-mail yoluyla da tozlu.com alışveriş sitesinden bilgi almanız mümkündür. Destek bölümüne e-mail attığınızda ilgili birim kısa süre içerisinde değişim ile ilgili müşterilerine bilgi akışı sağlamaktadır.

Tozlu Giyimde Değişim Şartları Nelerdir?

Tozlu Giyimde Değişim İşlemleri Nasıl Yapılır?
Tozlu Giyimde Değişim İşlemleri Nasıl Yapılır?

Tozlu giyim aracılığıyla almış olduğunuz ürünlerin çeşitli sebeplerle değişimini yaptırmak istemeniz halinde ürünleri paketine yerleştirmeli ve etiketlerinin sökülmemesine dikkat etmelisiniz.

Etiketleri sökülmüş veya hasar görmüş ürünlerin değişimi kesinlikle yapılmamaktadır. Ayrıca tek kullanımlık ve kişiye özel ürünlerin değişimi de yapılmamaktadır.  İç giyim, mayo, bikini gibi hijyen gerektiren ürünlerin değişimi ilgili kanun ve yönetmelikler çerçevesinde kesinlikle yapılamamaktadır.

Yıkanmış ürünler ile kasa önü ürünlerin değişiminin yapılması da kesinlikle söz konusu değildir. Müşterilerini mağdur etmekten kaçınan tozlu.com geri kalan tüm ürünlerin değişimini gerçekleştirmektedir.

Süresi içerisinde gerçekleştirilen değişim taleplerini inceleyen tozlu.com değişimi yapılması istenen ürünleri inceler ve değişimle ilgili bir sorun olup olmadığını kontrol eder. Tozlu.com ekibi gerekli incelemeleri gerçekleştirdikten sonra ürünlerin değişimini gerçekleştirir ve tekrar paketleyerek kişilere ürünlerini gönderir.

Tozlu.Com İle Güvenilir Alışveriş Yapma İmkanı

Tozlu.com üzerinden online olarak alışveriş yapan kişiler güvenlik açısından tozlu.com sitesini rahatlıkla tercih edebilirler. Almış olduğunuz ürünleri beğenmemeniz, bedenin olmaması veya başka renk ya da modelle değiştirmek istemeniz halinde gerekli şartların taşınması halinde tozlu.com müşterilerine herhangi bir zorluk çıkarmadan değişim ve iade işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Güvenilir bir ödeme yöntemiyle ürün tutarlarını tahsil eden tozlu.com kişisel bilgilerinin gizliliğine önem vermektedir. Tozlu.com online alışveriş sitesi üzerinden pek çok kategoride ürün satışı gerçekleştirmektedir. Beğendiğiniz ürünleri gönül rahatlığıyla alma fırsatı sunan tozlu.com internet sitesi üzerinden güvenilir bir alışveriş yapma imkanına sahip olabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 10 Ocak 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Tozlu Giyimde Değişim İşlemleri (4 Yorum)

  1. Bu tozlu kadar adı bi firma yok iadeyi kabul ediyolar fakat paranızı vermiyolar kesinlik le tuzağa düşmeyin dolandırıcılık yapiyolar ben paramı 6 aydır alamiyorum

  2. Bazen insanlar bu değişim olayını abartıyorlar, kendilerini tatmin etme amacı olarak kullanıyor, her gün bir şey sipariş edip geri yolluyorlar. Abartmamak lazım.