Tozlu da Sistem Nasıl İşliyor?

3 yorum
666

Tozlu da Sistem Nasıl İşliyor?

 

Kurulduğu günden bu yana kadar ürünlerini internet üzerinden doğrudan satış sistemi ile sunan giyim firması uygun ödeme seçeneklerine de sahip. Havale, kredi kartına taksit imkanı kullanıcılara oldukça kolaylık sağlıyor. Tozlu giyime nasıl üye olabilirim sorusu da alışveriş tutkunlarının en büyük sorunlarından biri. Kredi kartı ya da başka bir bankacılık sistemi kullanmayan kişiler için ise kapıda ödeme imkanı bulunması siteyi cezbediyor. Gönderim yaptıkları şehirler ülkemizin dört bir yanında mevcut. Tozlu da Sistem Nasıl İşliyor?

Tozlu da Sistem Nasıl İşliyor

Siparişlerin Ele Geçme Süresi

 

Siparişlerin hazırlanarak kargoya verilmesi ise oldukça hızlı gerçekleşiyor. Siparişler kargoya verildikten sonra bulunulan şehre mesafeye göre o sürede müşterilerin eline geçiyor. Sipariş verme işleminin ardından mesai saatleri içinde bulunuluyorsa müşterilere bilgi mesajı gelmekte. Tozlu giyim sipariş nasıl verilir konusunda bilgi sahibi olunması gerekmektedir. Sipariş verme işleminin ardından ise kısa sürede mail gelerek müşterilerle arada güvenlik sağlanması hedefleniyor. Tozlu da Sistem Nasıl İşliyor?

 

Gönderim Nasıl Yapılıyor?

 

Siparişler stokta bulunuyorsa 1 gün gibi kısa süre aralıklarında paketlenerek müşterilere gönderiliyor. Yıllardır giyim sektöründe adını duyuran site her kesimden kişiye de bu imkanı sunuyor. Küçük bir kuruluş olarak işe başlayan firma günden güne büyümekte. Siparişler stoklarda bulunmadığı durumlarda tedarik ediliyor mesajı da kullanıcılara sunulmakta. Tozlu tesettür giyim ürünlerinde de çok sayıda seçeneği barındırıyor. Kısa bir süre beklenilerek siparişler ele geçiyor. Siparişler onaylandıktan sonra kargoya verildiği gün müşterilere bir mail daha gönderiliyor.

 

Kargo ve İşlem Süreci Hakkında Detaylar

 

Kargolar şubeden çıkıp araçlara yüklendiği zaman da telefonlara bir mesaj geliyor. Takip numarası sitede verilerek müşterilerin kargolarını her an takip etmelerine olanak veriliyor. En geç mesajda belirtilen günlerde siparişler müşterinin eline ulaşıyor. Mesajda belirtilen günde ve saatlerde kargo müşterilerin eline ulaşmış oluyor. Tozlu giyim sipariş sorgulama sistemi ile sipariş nerde görmek mümkün. Anlaşmalı kargo firmaları ile gönderim yaparak güvenli ve zedelenmeden sipariş verilmesi ise mümkün. Sorunlu olmayan ürünler oldukça kısa sürede müşterilerin eline ulaşıyor. Siteye giriş yapıldığında üye olma ve oturum açma imkanları sunuluyor.

 

Tozlu.com Sitesinin İçeriği Hakkında

 

Yardım menüsü de siteye yabancı olanlar için kolaylık sağlıyor. Sitede bulunan kargom nerede sekmesi ise siteden daha etkin hizmet alınmasını sağlıyor. Çeşitli ülkeler için de kargo kampanyaları site tarafından müşterilere sunuluyor. Kadın, ayakkabı, çanta, tesettür, erkek, çocuk, kozmetik, aksesuar, ev ve yaşam menüleri ile yüzlerce seçenek müşterilere sunulmakta. Fırsat menüsü ise tozlu.com sitesine en son eklenen detaylardan biri. Hem sezona uygun ürünler hem de indirim ürünleri sitede oldukça çok tercih edilmekte.

 

 

Sonsuz Müşteri Memnuniyeti Sunan Tozlu.com

 

Siteye yabancı olanlar için üye olma işlemleri sırasında ad, soyad, e-posta, parola, gsm numarası, cinsiyet gibi detaylar istenilerek işlemler tamamlanıyor. Kampanyalardan e posta yoluyla haberdar olmak da sitede sunulanlar arasında. Kampanyalardan SMS ile haberdar olmak da tozlu.com sitesinde sunulan mükemmel özelliklerden biri. Tozlu giyim sipariş verme özelliği ile üyelerini de cezp etmekte. Üyelik koşulları kabul edilerek siteyle güven bağı kurularak üye olma işlemleri etkin şekilde sağlanmakta. Müşteri memnuniyeti önemsenen sitede geri bildirim sekmesi bulundurularak müşterilerin fikirleri ve siteden memnun kalıp kalmadıkları anlaşılıyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 20 Aralık 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Tozlu da Sistem Nasıl İşliyor? (3 Yorum)