Tozlu.com İle Güvenli Alışveriş

yorumsuz
443

Tozlu.com İle Güvenli Alışveriş

E-ticaret alanında sorunsuz hizmetler sunan tozlu giyim günden güne popülerliği artan firmalardan biri. Türkiye’nin en hızlı büyüyen internet yatırımlarından olan tozlu giyim artık daha fazla ödeme sloganıyla yola çıktı. İnternet sitesinin %90’lık bir oranı bayan ziyaretçilerden oluşuyor. İnternet alışverişi siteleri çok yoğun talep görüyor. Hemen hemen her giyim tarzına sahip olan bayanların ve bayların giyim ihtiyaçlarına çözüm üreten yapısı ile dikkat çekmeye devam etmektedir. Tozlu giyim sitesine en çok talepler İstanbul, Antalya, İzmir, Ankara, Diyarbakır illerinden geliyor.

Tozlu.com İle Güvenli Alışveriş

Sezona Uygun Giyim

İnternet sitesinde elbise modellerinden büyük beden ürünlere, deri ceketlerden kabanlara ve montlara, pantolonlara, gömleklere kadar birçok ürün grubu da ulaşılabilir durumda olup indirimli olarak sunulmakta. Doyasıya alışveriş imkanı sunan tozlu geniş ödeme seçenekleri sunarak alışveriş yapmayı keyifli hale getiriyor. İnternetten alışveriş mağdurları arasına girmek istemeyen kişiler Tozlu giyime yöneliyor. Kış sezonunda deri ceketler, montlar, pantolonlar, kazaklar, trikolar, içi yünlü montlara kadar çeşitli seçenekler tozlu üzerinden güvenle sunuluyor.

Tozlu Giyim Hakkında Genel Bilgiler

Müşterilere hem kış hem de yaz sezonunda şık olma imkanı sunuluyor. Teslimat süresi oldukça kısa olup müşteri memnuniyeti tozlu giyim de çok önemseniyor. Tozlu giyim ev ürünlerinden, bay grubu ürünlere, ayakkabılara, aksesuarlara, yorgan hurçlarına kadar çeşitli seçenekleri de ayaklarınıza kadar getiriyor. Tozlu giyime üye olmak ise oldukça kısa sürmekte, ad, soyad, cep telefonu gibi bilgilerle kısa sürede siteye üye olmak mümkün. Daha sonra giriş yapıldığında sadece kullanıcı adı ve şifre ile girilmekte. Üstelik o elbise internette durduğu gibi durmuyor diyenler arasında bulunmama konusunda güvence de sunmakta.

Siparişler Kaç Günde Tedarik Ediliyor?

Son yıllarda e-ticaret alanında ödüller alan tozlu giyim popülerliğini de günden güne artırmakta. Sitede siparişler hemen o anda mevcutsa kargo ile kısa sürede gönderiliyor. Mevcut olmama durumunda ise internet sitesinde kargo takip bölümünden ve internet sitesinden tedarik ediliyor mesajı veriliyor. Yaklaşık 7 iş günü içerisinde siparişler müşterilerin eline ulaşıyor. Beğenilen ürünlerin tüm bedenleri ve hemen hemen tüm renk çeşitlerinin bulunması da siteyi kullanışlı kılan özelliklerinden biri.

Tozlu.com Sitesine Üye Olmak

Sitede yer alan tüm ürünleri görmek için ise sadece üye olmak yeterli. Siteye üye olduktan sonra alınan ürünler hakkında detaylı bilgi sahibi olunabiliyor. Sitede yer alan kampanyalar kısmı da sezon içinde ve sonunda indirime giren, oldukça şık ürünleri barındırıyor. Şıklığından taviz vermeyen erkekler de hem aksesuar hem de giyim tercihlerini tozludan yana kullanıyor. Tozlu giyim sipariş takibi özelliği ile de popüler. Sitenin ürünleri hakkında olumlu ya da olumsuz görüş bildirmek ise site üzerinden mümkün.

Müşteri Memnuniyetini Önemseyen Online Ticaret

Geri bildirim sekmesi ile müşteri memnuniyeti önemsenerek firmayı geliştirmek için görüş bildirmek siteyi daha kullanışlı kılıyor. Tozlu giyim sipariş iptali konusunda da hizmet veriyor. Kapıda ödeme, kredi kartına taksit ya da havale imkanı ile çeşitli ödeme seçeneklerini oturduğu yerden alışveriş yapmak isteyen müşterilerinin ayağına kadar getiriyor. Tozlu giyim kargo kaç günde gelir derseniz yaşadığınız yerin uzaklığına göre cevabı verilmesi muhtemeldir. Kaliteli ürünleri ucuza satarak, kolay alışveriş imkanı sunan Tozlu artık daha çok ödeme sloganıyla yola çıkarak online alışveriş alanında adını duyurmuş durumda.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 19 Aralık 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın