Teninize Uygun En Güzel Parfümler

2 yorum
503

Teninize Uygun En Güzel Parfümler

Doğru parfüm seçimi yapılırken ten renginiz, cilt tipiniz, çalışma hayatınız, saç renginiz gibi özellikler önem taşımaktadır. Kişilik özellikleriniz de doğru parfüm seçiminde önem taşıyan noktalar arasında bulunmaktadır. Neşeli ve maceracı, dişi ve çekici, keşfedilemez ve gizemli, bildiğini okur ve inatçı, aşka aşık ve duygusal, başarılı ve ödün vermeyen, koruyucu ve maço kişilik özelliklerinden hangisine sahip olduğunuzu belirleyerek siz de doğru parfüm seçimini yapabilirsiniz. Hangi ruh hali tamamlanmak isteniyorsa o koku ile mutlu olunmaktadır. Kumral tene hangi parfüm gider diyenlere doğru seçimi yapmaları için cilt analizi yapmaları önerilmektedir. Seçimler iç dünyamıza ve burnumuza ait olmaktadır. Herkesin koruyucu tabakası, ten asidi değişiktir. Parfüm seçimi yapılırken stresli olunup olunmaması, uyku düzeni de önemlidir.

Teninize Uygun En Güzel Parfümler

Musk Parfümünün Maskülen Tarzı

Deniz mavi renk tonlarından tasarlanan şişesi ile dikkat çeken parfümde verilmek istenilen mesaj hemen anlaşılmaktadır. Parfümün üst notalarında sade hava dikkat çekmektedir. Ferahlatıcı ve odunsu kokudaki aroması ile dikkat çeken parfümün notalarında dinlendirici nane kokusu, canlandırıcı lavanta kokuları çok sevilmektedir. Tene göre parfüm seçimi erkekler için de geçerlidir. Parfümün orta noktalarında ise erkeklerin asla reddedemeyeceği odunsu aromalı kokuların ılık meşe yosunu karşılamaktadır.

 

Musk Devam Ürünleri

Alt notalara gelindiğinde ferahlatıcı özelliği ile dikkat çeken maskülen tarzın tazeleyici özellik karşılamaktadır. 75 ml boyutunda olan parfümde klasik şişe dikkat çekmektedir. Beyaz tenlilere parfüm önerileri yapılırken birçok faktör göz önüne alınmaktadır. Parfüm diğer markalara göre daha ekonomiktir. Parfüm erkeksi tarzın ortaya çıktığı kokusu ile karakterini de ortaya koymaktadır. Ferahlatıcı, keskin kokusu ile oldukça çok sevilmektedir. Turunçgil ailesinden esinlenen kokusunda zencefil, bergamot gibi kokuları da içermektedir.

 

Little Black Dress Kokusuna Doyamayacaksınız

Avon markasının mükemmel kokularından olan parfümün vücut nemlendirici ürünü de bulunmaktadır. Hem kokusu hem de iyi nemlendiren ürünleri oldukça sık tercih edilmektedir. Parfümün ilk notalarında siklamen, hanımeli, kayısı bulunmaktadır. Orta notaları ise peony, ylang ylang, gardenya kokuları parfüme kadınsı koku ve çekicilik de katmaktadır. Şipre kokulu parfümler de en çok satılanlar arasında yer almaktadır. Parfümün alt notalarında ise misk, şam eriği kokuları derinlik ve kalıcılık eklemektedir.

 

Günlerce Kalıcı Olan Little Black Dress

Kadınsı ve hoş kokusu devam ürünleri ile birleştirildiğinde gece kremi ürünleri de kullanılabilmektedir. Vanilya ve oryantalın muhteşem buluşmasından oluşan kokuda kalıcı etki sağlanmaktadır. 50 ml boyutunda ve çanta ebatlarında satılan şişeleri de mevcuttur. Parfümün son yıllarda sıkılaştırıcı vücut kremleri ve deodorant ürünleri ile birlikte sunulan seti de mevcuttur. Beyaz tenliler için parfüm seçenekleri incelenerek ten ve cilt tipine en uygun tercihin yapılması gerekmektedir. Parfümün kadınsı kokusu yaz aylarında da ter kokusunun giderilmesinde oldukça etkilidir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 27 Şubat 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Teninize Uygun En Güzel Parfümler (2 Yorum)

  1. Bu parfümleri nereden satın alabiliriz hocam keşke bunun için bu tür parfümlerin satış linklerini de ekleseydin makaleye.