Tango Hesabı Nasıl Silinir?

yorumsuz
555

Tango Hesabı Nasıl Silinir?

Öncelikle Tango hesabınız android cihazınızdaki uygulamalar kısmından silinmemektedir. Uygulamayı android cihazınızdan kaldırsanız bile tamamen silinmiyor. Tangoda hesap silme işlemi için ilk olarak Tango uygulamasının resmi sitesinden form doldurmanız gerekiyor. Resmi site üzerinde bulunan hesabı silme talebi formu linkine tıklayarak aşağıdaki işlemleri sırayla yapınız:

1)Phone Number bölümüne cep telefonu numaranızı ‘+90 0555 123 4645’ formatında giriniz.

2)First Name bölümüne uygulamada kayıtlı olan isminizi giriniz.

3)Last Name bölümüne uygulamada kayıtlı olan soyadınızı giriniz.

4)EmailAddress bölümüne uygulamada kayıtlı olan e-posta adresinizi giriniz.

5)ReasonforDeleteion bölümü Tango uygulamasını silme nedeninizi öğrenmek içindir ve bu alan zorunlu değildir.

6)AdditionalReasonsforDeletion bölümü diğer hesap silme nedenlerinizi öğrenmek içindir ve bu alanda zorunlu değildir.

7)Yukarıda belirtilen alanları doldurduktan sonra Send(Gönder) butununa basarak formu yollayın.

Son adım olarak cihazınızdaki uygulamayı kaldırıp cihazınızı yeniden başlatınız 72 saat içerisinde Tango hesabını silme işlemi tamamlanacaktır.

Tango Hesabı Nasıl Silinir

Tango Nedir?

Tango, günümüzde hem Google Play’de hem de Apple Store’da en çok indirilen uygulamalar arasında yer alıyor. Uygulama genel hatları itibariyle diğer sosyal medya uygulamalarıyla benzer özelliklere sahip.Tango nedir sorusuna cevap verecek olursak cep telefonunuzda bulunan arkadaşlarınızla sohbet edebildiğiniz, fotoğraf paylaşabildiğiniz ve görüntülü konuşma yapabildiğiniz bir ücretsiz bir uygulamadır. Başka uygulamalardan farklı olarak Tango programı listenizdeki arkadaşlarınızın doğum günlerinde size hatırlatmada bulunur. Ayrıca arkadaşınıza hareketli pasta resmi yollayarak bu kutlamayı daha güzel hale getirebilirsiniz.

Tangu’yu rakiplerinden farklı kılan öyle bir özelliği var ki oldukça ilginç. Tango ile hiç tanımadığınız insanlarla dostluklar kurabiliyorsunuz.Size eski bir uygulama olan Mırc sohbet odalarının zurna sayfalarında yaşadığınız mutluluk verici deneyim nostaljisini yaşatan bir uygulama.Ayrıca görüntülü sohbet imkânı da sunuyor.

Tango’nun bir tek özelliği yabancı insanları buluşturmak değil elbette. Çöpçatanlığa soyunmuş olan Tango, sizin konumunuza yakın olan kişileri belirleyip telefon muhabbetiyle başlayan arkadaşlığı reel hayata taşımanıza yardımcı oluyor. Uygulama yeni insanlarla tanışma olayını oldukça ciddiye almış bulunmakta telefonu sallama özelliği ile size 24 kişilik bir liste oluşturuyor size. Çıkan listeden seçtiğiniz kişi ellerinizle belirlediğiniz kısmetiniz oluyor bir nevi. Aradığınız kriterlere uygun olup olmadığı bilinmez ama geriye sadece karşınızdaki kişiyi tanımak kalıyor.

Tango Bilgisayara Nasıl Yüklenir?

Akıllı telefon ve tabletlerinizde mesajlaşma ve internet üzerinden arama için Tango programı kullanıyorsanız, bu uygulamayı bilgisayara nasıl yükleme işleminide kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bilgisayarınıza Tango programı yüklemek için şu adımları takip edin.

1)İlk olarak bilgisayarınıza bir Tango programı kurmalısınız.

2)Daha sonra bilgisayarınıza kurduğunuz programı açarak cep numaranızla birlikte üye olun.

3)Daha önce Tango uygulamasına üye olduysanız giriş yapın. Telefon yada tabletinizdeki Tango uygulamasına bir kod gelecek. Gelen bu kodu programa yazarak telefon ve bilgisayarınızı eşleştirin.

4) Tüm bu adımları tamamladıktan sonra kişi listenizle birlikte tangoyu kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 16 Aralık 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın