Pharmaton Nedir?-Faydaları Nelerdir?-Yan Etkileri Nelerdir?-Ne İşe Yarar?

yorumsuz
3.571

Pharmaton Nedir?-Faydaları Nelerdir?-Yan Etkileri Nelerdir?-Ne İşe Yarar?

Günümüzde insanların spordan uzak kalması ve sağlıksız beslenmesi sonucunda birçok hastalığa neden olabilir. Gerek iş yoğunluğu gerekse vakit yetersizliği olan kişilerde daha çok ortaya çıkan hastalıklar vitamin yetersizliğinden kaynaklanmaktadır. Özellikle vücutta meydana gelen motivasyon eksikliği nedeni enerji yetersizliğinden kaynaklanmaktadır.

Vitamin eksiliğinden kaynaklı olarak motive olamayan insanlar iş hayatlarında ve özel hayatlarında birçok sorunla karşı karşıya kalmaktadır. Dünya çapında uzmanların yaptığı araştırmalara göre günümüzde birçok insanın yeterli beslenmeme ve vitamin almaması sonucunda yorgunluk gibi hisleri ortaya çıkardığı tespit edilmiştir. Ancak günümüzde rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünler arasında Pharmaton faydaları olarak enerjinizi yüksek tutmanızı da yardımcı olacaktır.Pharmaton Nedir?-Faydaları Nelerdir?-Yan Etkileri Nelerdir?-Ne İşe Yarar?

Pharmaton Nedir, Ne İşe yarar?

Yorgunluk, halsizlik ve enerji düşüklüğü gibi durumlara karşı yardımcı olarak kullanabileceğiniz pharmaton sayesinde ihtiyacınız olan enerjiye kavuşabilirsiniz. Günlük olarak vücudun ihtiyaç duyduğu bir takım vitaminleri içinde bulabileceğiniz pharmaton sayesinde sağlıklı bir hayata sahip olabilirsiniz. İçeriğinde bulunan;

 • ginseng ekstresi
 • biotin
 • folik asit
 • nikotinamid
 • çinko
 • lesitini manganez
 • A-B1-B2-B6-B12-C-D3-E
 • kalsiyum
 • bakır
 • demir
 • selenyum

Sayesinde stres ve halsizliğe karşı iyi gelen bir yardımcı vitamindir.

Bir kutu içersinde 30 kapsül olarak bulabileceğiniz pharmaton faydaları arasında en önemlisi günlük vitamin ihtiyacınızı karşılayacak olmasıdır. Spor yapan kişiler başta olmak üzere orta yaşın üstünde olanlar ve gençlerde fiziksel performansı üstün bir şekilde arttırdığı kanıtlanmıştır. İçeriğinde bulunan ginseng G115 ekstresi sayesinde hücrelerin oksijen kullanım kapasitesini arttırarak fiziksel hareketlerinde artış meydana getirmektedir.Yorgunluğu giderme de oldukça etkili olmakla beraber doping içermediği için sporcular içinde kullanılmasında bir sakınca olmayan bir üründür. Birçok insanın hayatta girdiği sınavların haddi hesabı olmamakla birlikte yoğun bir şekilde çalışma sağlayan kişilerde oluşacak olan yorgunluk belirtilerini de ortadan kaldırmada pharmaton etkili olmaktadır. Araştırmalara göre zihinsel anlamda performansta artış göstermesi ve konsantrasyon arttırma etkisi olduğundan ötürü pharmaton kullanan kişilerin sınavlarda daha az hata yaptığı belirlenmiştir.

Dünyada birçok ülkede yaygın olarak kullanılan pharmatonun vücuda vereceği enerji sayesinde tüm gece boyunca ders çalışmanız gerektiği durumlarda da avantaj sağlayacaktır. Kısaca özetleyecek olursak hem fiziksel hem de zihinsel açıdan güç ve enerji depolama sağlayan bir ürün olarak kullanılmaktadır.

Pharmaton Hakkında Merak Edilenler?

Enerji ve vitamin almanız için özel olarak kullanabileceğiniz pharmaton sayesinde vücudunuzun ihtiyacı olan gücü de kazanabilirsiniz. Pharmaton faydaları arasında multivitaminler sayesinde kilo vermeye de yardımcı olacak bir üründür. İçerisinde bulunan A, C ve E vitaminleri metabolizmayı hızlandırarak yağ yakmaya yardımcı olur. Demir içeriği ile enerji artışıyla birlikte en iyi şekilde egzersiz yapabilmenize de olanak sağlayarak hızlı bir şekilde kilo vermenize olanak sağlar.

Ancak tüm bunların yanında düzenli olarak pharmaton kullanımı iştahınızda bir artışı neden olabileceğinden iradenize sahip olarak kendinizi tutabilirsiniz. Kalori alımını belli bir seviye de tutmayı başarırsanız iştahınızın artmasına rağmen kilo artışını durdurmuş olursunuz. Pharmaton yan etkileri arasında nadiren olsa, baş dönmesi, mide bulantısı, baş ağrısı, kusma, mide ağrısı, deride kaşıntı ve döküntü gibi etkiler gösterebilir. Bununla birlikte eğer kan sulandırıcı ilaçlar kullanıyorsanız Pharmaton kullanmadan önce bir hekime başvurarak bilgi almanız faydalı olacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 23 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın