Onda Official Store Tablet-20 artı 10.1

yorumsuz
431

Onda Offical Store Tablet-20artı 10.1

Özellikleri

Onda marka tablet  intel işlemci imalatı  olup 4gb bellek kapasitesi eklenerek android işlemci tipi ile faklı dil destekleyiciler(İngilizce İspanyolca Portekizce..) kullanılarak 1200 ekran çözünürlüğüne sahiptir.Ekran tipi dokunmatik tercih edilerek bleutooth ve wifi özelliği ile her yerde erişim imkanı sağlamaktadır.Toplam ağırlığı 1.225 kg olduğundan hafiftir ve taşıma güçlüğü çıkarmaz.Dört çekirdekli işlemci kullanılmış olup 3.7v bateri gücü ile sizi yolda bırakmaz.Ekran boyutu 10.1 seçildiğinden kullanımı son derece rahattır. Aynı özelikleri taşıyan tabletlere göre uygun fiyat avantajı sunan bu tablet son teknoloji ürünü olup satıcı garantisi taşımaktadır.

Onda Offical Store Tablet-20artı 10.1

 

Aliexpress  Çin ile tüm dünya arasında e ticaretin yaygın olarak kurulmasını sağlayan güvenilir bir sitedir. Site yurtdışı bağlantısı nedeniyle farklı ürün seçeneklerini tek ekranda alıcısına sunar. Bir ürünü beğenip satın alma kararı verdiğinizde ödemeyi yapsanız bile satıcı hesabına aktarımı hemen  gerçekleşmiyor.Aldığınız ürün elinize geçtiğinde belirli bir süre içersinde site size ürünün beğenilip beğenilmediği ile ilgili süre tanıyor.Ürün elinize geçip onay verdiğinizde para satıcının hesabına aktarılıyor.Aldığınız üründe bir sorun varsa ödediğiniz parayı geri alma imkanınız da var. aliexpress kullanıcılarına güvenli bir ortam sağlamak için iki tür puanlama sistemi sunmaktadır. Feedback skoru ile alıcıların satıcı hakkında bilgi sahibi olması sağlanarak alıcı için konforlu bir alışveriş sağlanır. Alıcı bu puanlama ile satın aldığı kişinin müşteri memnuniyetini izler ve ona göre bir karar verir. Bu siteden alacağınız birçok ürün ücretsiz kargo seçeneği ile alıcıya ulaştırılmaktadır. Kargo süresi firmadan firmaya değiştiğinden almak istediğiniz ürünün aciliyeti varsa siteden firma hakkında yapılan yorumların detaylı okunmasında fayda vardır. Bazı ürün kargoları bir hafta da ulaşırken bazı ürünler bir aya yakın teslim süresi ile çalışmaktadır. Size verilen takip numarası ile bir kaç gün içinde kargonuzu izleme imkanınızda bulunmaktadır.

 

Aliexpress İletişim

Satıcılarla iletişime geçmek isterseniz site alt yapısı buna olanak vermektedir. aliexpress alıcı konforu için farklı ödeme seçenekleri sunar. Master card, visa, maestro olmak üzere en iyi yöntem kredi kartı ile ödeme seçeneğidir. aliekpress sitesini ziyaret edip alışveriş kolaylığını yaşadıktan sonra birçok ürüne aslında ne kadar çok para ödediğinize şaşıracaksınız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 18 Şubat 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın