Kendine Özenen Erkekler İçin En İyi Kokular

yorumsuz
420

Kendine Özenen Erkekler İçin En İyi Kokular

Özellikle Avon parfümlerindeki isimlerin hemen hepsinde hem bayan hem de erkek kokularına yer verilmektedir. Kendine öze gösteren bakımlı erkekler için özgün kokuları bulunan Avon’un erkek parfümlerinde de tıpkı bayanların parfümlerinde olduğu gibi gündüz ve gece kullanımına uygun parfümler bulunmaktadır.

En beğenilen kadın parfümleri kataloğuna sahip olan Avon’da aynı özelliklerdeki erkek parfümlerini de bulmak mümkündür. Perceive For Men, ferah, taze ve temiz bir koku hissi veren Perceive For Men hafif ama oldukça kalıcı bir parfümdür.

Avon Blue, erkek parfümleri içerisinde en karizmatik ve çekici özelliğe sahip bir parfümdür. Parfümü kullanan erkekler, eğer kokuyu kendilerine yakıştırmışlarsa attıkları her adımda farklı etki yaratabileceklerdir.

Kendine Özenen Erkekler İçin En İyi Kokular

Dinamik ve Genç Kokular

Avon erkek parfüm kataloğunda yer alan kokularda dinamik, canlı ve genç kokular da bulunmaktadır. Ferahlatıcı ve canlandırıcı kokusuyla gündüz kullanımına uyumlu olan Just Move, adı gibi hareketli ve taze bir kokudur.

En kalıcı erkek parfüm kategorisi içerisinde yer alabilecek olan Just Move kullanan beyler, kendi canlılıklarını çevrelerine de yansıtmaktadırlar. Avon markasının kalitesi ile üretilmiş olan erkek parfümlerinden beğeni olarak üst sıralarda yer almaya devam eden Elite Gentlemen etkileyici ardınç ağacı ile kakulenin üst nota olduğu etkileyici bir kokudur.

Elite Gentlemen alt notalarında, odunsu kokuların büyüsü ortaya çıkmaktadır. Gündüz ve yaz kullanımı için çok da uygun olmayan ve gece kullanımında etkisini gösterecek olan Elite Gentlemen kış aylarının vazgeçilmez bir kokudur.

Tek İsim Farklı Kokular

Avon erkek parfümleri kataloğunda aynı isim altında farklı kokulara rastlamak da mümkündür. Full Speed serisi benzer alt notalar üzerine farklı üst notalarla hareketlendirilmiş bir seridir.

Kalıcı bayan parfüm isimleri ve erkek parfümleri Avon kataloğunda sizlerin beğenisine sunulmaya devam edilmektedir. Full Speed erkek parfümü serisinin renklerinde odunsu kokular, baharatlı kokular veya fresh kokular bulunmakta olup, genel olarak canlılık ve adrenalin içerikli kokulardır.

Erkeğin hareketli yaşamına eşlik edecek olan Full Speed serisi, gece ve gündüz kullanımlarına uygun içeriklerdedir. Erkeklere özel olarak üretilmiş olan Avon Full Speed serisindeki aromatik meyve kokuları ile gündüz, baharat ve misk kokularıyla gece kullanımı düşünülmüştür.

Kalıcılık Ön Planda

Avon parfümlerinde kadın ve erkek kokularının hepsinde kalite ve kalıcılık ön planda tutulmaktadır. Avon’un en iyi kadın parfümleri listesi parfüm sektöründe üst sıralarda olduğu gibi erkek parfümlerinde de durum aynı seyretmektedir.

Özellikle canlı, fresh ve etkili kokularıyla dikkati çeken erkek parfümleri kataloğu, Avon’un özenle üzerinde çalıştığı ürünlerdendir. Avon Instinct hem bayan hem de erkek kokusu bulunan bir isimdir. Instinct For Men, dört mevsim kullanıma uygun bir kokudur.

Vahşi doğanın çekici erkekle buluşması olarak tarif edilebilecek olan Instinct for men, erkeğin ruhunu dışarıya yansıtabilecek bir kokudur. İçeriğinde mandalina, erkeksi adaçayı, abanoz ağacı kokularından çekici bir karışım bulunmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 4 Şubat 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın