Iphone 7 İncelemesi

yorumsuz
458

Iphone 7 İncelemesi

Geçtiğimiz günlerde satış rakamlarını açıklayan ve dünya çapında 1 milyar Iphone satıldığını söyleyen şirket, yoğun bir çalışma ile Iphone 7 için hazırlanmaktadır. Öncelikle şunu belirtmek gerekir ki Iphone 7 de, 6 serisinde olduğu gibi oval hatlara sahip olacak ve açma kapatma tuşu yine yanda olacak.

İlk çıkan ıphone modelleri gibi keskin ve küt hatlara sahip olmayan yeni serilerde birçok farklı özellikler eklenecektir. Ve bunlardan biri ise kamera pikselinin daha yüksek olması beklenmektedir. Daha profesyonel fotoğraflar çekilmesi için Iphone 7 kamera özellikleri hem ön kamerada hem de arka kamerada daha fazla olacaktır.

Iphone 7 İncelemesi

Iphone 7 Özellikleri

Videolarda görülen ve aslında şehir efsanesi olan hologram yansıtması veya paraşüt sistemi ile alakalı şirketten gelen hiçbir somut ve net bilgi bulunmamaktadır. Özellikle hologram sistemi ile ilgili hiçbir açıklama yapılmamakta ve bu sistemin ilerleyen modellerde ortaya çıkacağı düşünülmektedir.

Paraşüt sistemi ise yani telefon yere düştüğünde kendiliğinden bu düşüşü yavaşlatacak ve hiçbir şekilde telefon zarar görmeyecek. Bu sistem de Iphone 7 özellikleri arasında olacağı düşünülmemektedir. Iphone 7 tasarımı ise daha geniş ekranlı ve daha işlevsel kullanımlı olacak.

Orta tuşun kalkacağı ve bunun da dokunmatik olacağı yönündeki söylentiler de yine varsayımdan ibaret ve gerçekliği yansıtmadığı bilinmektedir. Iphone 7 özellikleri arasında en net ve kesin olan durum ise su geçirmez özelliklerde olacağı yönündedir.

Iphone 7 Çıkış Tarihi

Şirket geçtiğimiz haftalarda su geçirmez akıllı telefon patentini aldı ve meraklıların kafasında direkt olarak Iphone 7 su geçirmez mi olacak sorusu gündeme geldi. Bu özellik ise hem kullanıcılar hem de Iphone meraklıları tarafından merakla beklenmektedir.

Bu özellikler her zaman için şehir efsanesi olmakla birlikte Iphone 7 çıkış tarihi de yine varsayımdan ibaret olmaktadır. Fakat şirketin diğer Iphone modellerini çıkardığı zaman aralığı ve çıkış tarihleri incelendiğinde artık bu yılın ekim kasım ayları içinde çıkacağı aşikar gibi durmaktadır.

Hem kamera özellikleri daha yüksek olacak olan hem de sürpriz birçok özelliğin bulunacaktır. Iphone 7 serisi hem fiyat yönünden hem de işlevsellik yönünden daha fazla özelliği de beraberinde getirecektir. Bizler de bu özellikleri takip ederek Iphone meraklıları için şimdiden belirtmek istiyoruz. Fakat şirket ilk günden beri çıkartacağı tüm Iphone modellerini sır gibi sakladı ve son ana kadar hiçbir telefon özelliği hakkında bilgi vermedi. Bu yüzden Iphone 7 özellikleri de her zaman ki gibi büyük bir sır olarak kalmaktadır. Bu sırrı ise ancak ekim kasım ayı içerisinde öğrenebileceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 20 Aralık 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın