Hyundai Konforu İle Tanışın

yorumsuz
393

Hyundai Konforu İle Tanışın 

Güney Koreli otomobil ve çelik sanayisi firması olan Hyundai ülkemizdeki otomobil pazarına 1990 yılında üç modeli ile giriş yaptıktan sonra konforlu tasarımları, güvenlikli oluşu ve modern çizgileriyle tercih edilen modeller arasında kısa sürede yerini almıştır.

Günümüzde de hala tercih edilenler sırasında üst sıralarda yer alan Hyundai alanlar için servis ve kampanya avantajları firma tarafından verilmeye devam etmektedir. Hyundai alıcısı firmadan sağlanan avantajlı kampanyalardan garanti süresi dolsa bile daha uygun fiyatlarla bakım ve onarım hizmetleri alabilmektedirler.

Hyundai Konforu İle Tanışın
Hyundai Konforu İle Tanışın

Araçlarda Bulunan Genel Tasarım ve Konfor Özellikleri

Hyundai araçların hepsinde konfor ve sürüş keyfi ön planda tutulmuştur. Araç küçük bile olsa iç mekan genişliği küçüklüğünden beklenmeyecek genişlikte ve rahatlıktadır. İç mekandaki kullanılan koltuk kumaşlarından tasarım şekline kadar tüm ayrıntılarda konfor ve rahatlık ön planda tutulmaktadır.

Kapı çerçevesi ve vites alanının geniş tutulduğu araçlarda iç hacmin daha geniş olması ve özellikle şoförün rahat hareket etmesine olanak verilmektedir. Hyundai i serisi oldukça başarılı bu iç ve dış tasarımları ile kısa sürede gözde araçlar sınıfına girmeyi başarmıştır. Hyundai Tucson, Elentra ve Hyundai Accent Blue tasarımlarının hepsinde ve tüm Hyundai modellerinde konfor ve şoför için özel ve rahat bir alan tasarlanmıştır.

Yeni Tasarım i Serisinden i30 

2013 çıkışlı olan i serisinden Hyundai i30 donanım ve tasarımı kullanıcıları memnun etmek için maksimum seviyede hazırlanmıştır. i30 hatchback kasa tasarımlarına yeni bir soluk getirmiştir ve piyasadaki pek çok tasarıma öncülük etmeye devam etmektedir.

Benzerlerine oranla daha küçük görünümlü olan bu tasarımı bayanların tercih ettiği de bilinmektedir. Kullanımda sürüş konforu ve şoförün rahatlığı için her türlü donanıma sahip olan bu modelde kusursuz tasarımının tartışılmaz olduğu da bir gerçektir.

4 silindirli ve 1600 motor gücüyle 195 km hıza kısa sürede ulaşabilme özelliğine sahip olan i30 tasarımında bayanların tercih sebeplerini net olarak görmekteyiz. Kibar, zarif ve başarılı modern çizgileri bayanları cezp etmeye yetmiş gibi görünüyor.

Hyundai Tucson İle Güce Hükmedin

Akıcı çizgileri ve dinamik tasarımı ile Hyundai tutkunları başta olmak üzere özgür ve farklı olmak isteyen herkesin dikkatini çekmeyi başarmıştır.  Hyundai Tucson ile teknolojinin son ürünleri harika bir tasarımla bir araya gelmiştir. Tucson kırmızı, bej ve ya da siyah renkli iç döşemesi ile kişiliğinizi yansıtmaktadır.

Tucson’da açılabilir panoramik tavan, el değmeden açılan bagaj gibi son teknoloji ürünleri kullanılmıştır. Bagajındaki yükleme hacmi geniş tutulmuştur. Tucson’un tasarımında yer alan dinamik çizgiler ve ayrıntılar elbetteki sadece görünümü güzelleştirmek için değildir. Rüzgardan daha az etkilenmesini sağlayacaktır. Ve sürüş konforunu artıracak parçalarla tasarım harikası teknolojik olarak desteklenmiştir.

Hyundai Güvenlik ve Konforu Bir Arada Sunuyor

Kullanım konforu, şoförün rahatlığı ve özgür hareket alanı, geniş bagaj, özgün tasarım tüm Hyundai i serisi ve diğer tüm modellerinde standart olarak bulunan özelliklerdir. Bunun yanında yolcu güvenliğinin de maksimum düzeyde olması için çalışılmıştır.

Araçların çelik aksamında, çerçevesinde kullanılan teknoloji daha fazla basınca ve darbeye dayanıklı şekilde yapılmıştır. Tüm yolcuların güvenliklerinin maksimum düzeyde korunmasının sağlanması amaçlanmıştır.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 3 Aralık 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın