Güzel Bayanların Tercihi Avon’dan Yana

yorumsuz
475

Güzel Bayanların Tercihi Avon’dan Yana

Bakımlı görünmek artık herkesin tercihi durumda. Hediye sisteminde köklü bir değişikliğe giden Avon 2015 yılı öncesinde puan toplayarak sanal mağazadan istenilen hediyeyi alma hakkı sunuyordu. Günümüzde ise Avon Para uygulaması ile puanlar biriktirilerek Türkiye’nin en büyük alışveriş ve online ticaret sitesi olan hepsiburada.com sitesinde alışveriş yapılarak kullanılabilmektedir. Avon bayan parfümleri en beğenilenler oldukça fazladır. Zevke göre kremsi ya da hafif kokular tercih edilebilir. Başarılı olarak daha fazla kazanmak için yıllık satış oranlarının iyi olması gerekmektedir.

Güzel Bayanların Tercihi Avon’dan Yana

Kazanç Sistemine Göre Değişen Avon Club Üyelikleri

 

Yeni kayıt olan kişiler ilk 3 kampanyada İnci temsilcisi olarak anılmaktadır. Temsilci seviyelerinde yıllık satışı 1300 TL altında kalanlar klasik grupta yer almaktadır. Yıllık satışı 1300 TL ile 5000 TL arasında olan kişiler ise Avon Club grubunda yer almaktadır. Avon parfümleri erkekler için odunsu ve diğer kokular olarak ayrılmaktadır. Asıl şanslı ve kazanç sağlayan grup ise 5000 TL ve üzerinde yıllık satış yaparak Elite Club üyesi olarak kabul edilmektedir.

 

 

Temsilcilere Sağlanan Avantajlar

 

Ücretsiz kargo, örnekler ve numuneler ve bunların yanı sıra her yıl 2000 TL tutarına varan Avon Para kazanmak mümkün olmaktadır. Temsilciler ise siparişlerini Avon’a iletmek için 3 farklı kanal kullanabilmektedir. Temsilciler Avon sitesinde temsilci numarası ve şifresi ile giriş yapabilmektedir. Avon ürünleri ve fiyatları sanılanın aksine çok uygundur. Müşteri hizmetleri telefonla aranarak siparişler iletilebilir.  Kısa mesaj göndererek sipariş girişi yapılması mümkün olmaktadır.

 

 

İade Garantisi Olan Avon Ürünleri

 

Memnun kalınmayan ya da beğenilmeyen ürünler Avon sistemine 40 gün içerisinde koşulsuz olarak iade edilebilir. Avon online başvuru sistemi haricinde ürünler verilerek ödemelerinin en erken 15 günlük süre içerisinde yapılması bekleniliyor. Avon bayan parfüm tavsiye isteyenlerin sayısı oldukça fazladır. Hediye alırken bayan parfümleri tercih edilmektedir. Avon sistemi gönüllü olarak ve serbest çalışmaya dayalı olduğu için dilediğiniz zaman temsilcilikten vazgeçebilirsiniz. İptal etme hakkı da sunulmaktadır.

 

Müşteri Hizmetleri Olanağı Olan Avon

 

Müşteri hizmetleri aranarak iptal edilmek istendiği söylenmesi yeterli olmaktadır. Vücut bakım ürünlerinden makyaj kategorisine kadar çeşitli seçenekler sunan Avon sisteminde hem yetişkinlere hem de çocuklara özel losyonlar, vücut bakım ürünleri sunulmaktadır. Takım öncüsü olma sistemi ile daha fazla çalışılarak daha çok kazanç elde edilmesi mümkündür.

 

 

Çeşitli Kategorilerde Ürünleri Olan Avon

 

Avon ürünleri kategorilerine göre allık fırçası, allık, cilt bakımı, aplikatörler, deodorant, dudak makyajı, duş jeli ve banyo köpüğü, erkek deodorant, erkek parfümü, far fırçası, göz kalemleri, göz makyajı, kadın parfümü, makyaj bazı, makyaj ürünleri, makyaj fırçaları ve aksesuarları, nemlendiriciler, maskara, parfüm, pudra, pudra setleri, parfüm ve setleri, pudra fırçası, rujlar, saç bakım spreyi ve serumu, saç bakım yağları, saç bakım boyaları, şampuanlar, tonik, makyaj temizleyicileri, vücut bakım ürünleri, yüz bakımı ürünleri, vücut nemlendiriciler gibi çeşitli seçeneklerle dünyanın 100’den fazla ülkesinde 1886 yılından beri hizmet vermektedir. Avon parfümleri bayanların tüm kozmetik ürünlerinde olduğu gibi oldukça çeşitlidir. Anne ve bebek bakım ürünlerinde bebeklerin ciline uygun ürünler sunulmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 27 Aralık 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın