Güvenli Alışverişi modanisa.com Üzerinden Yapabilirsiniz

yorumsuz
1.318

Güvenli Alışverişi modanisa.com Üzerinden Yapabilirsiniz

Tesettür giyimde kaliteli ürünleri modern çizgilerle tasarlayan ve sizlerin beğenisine sunan markaların hepsini bir arada modanisa.com sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz. Güvenli ve kaliteli tesettür giyim alışverişin ana sayfası olan modanisa ürünleri uygun fiyatlı ve kaliteli ürünlerdir.

Modanisa.com sayfası üzerinden alışveriş yapmadan önce sayfanın üyelik formundaki ad-soyad-adres ve telefon bilgilerinizi doldurmanız talep edilmektedir. Bu bilgilerin üçüncü şahıslarla paylaşılmayacağı konusunda sayfa size güvence vermektedir.

Güvenli Alışverişi modanisa.com Üzerinden Yapabilirsiniz

Ödeme Bilgileriniz Güvence Altında

modanisa.com sayfası üzerinden alışveriş yaparken vermiş olduğunuz üyelik kişisel bilgiler ve ödeme bilgileri sayfanın sertifikalı güvenlik sağlayıcısı ile güvence altına alınmış olup, %100 güvenlik sağlanmaktadır.

Farklı markalardan oluşan ürün yelpazesi içerisinden hangi markanın ürününü seçerseniz seçin sizlerden talep edilen kredi kartı ve ödeme bilgileri kesinlikle ürün sahibi marka ile paylaşılmamaktadır. Tüm bilgileriniz modanisa.com bünyesindeki güvenli havuzdan şifreli bir şekilde direk bankaya ulaştırılmaktadır.

e-mail bilginiz siteden yapmış olduğunuz alışverişler, kampanyalar ve indirimler hakkında bilgilendirme ulaştırmak ve modanisa sipariş onayı gibi işlemler için talep edilmekte olup, bilginiz ve onayınız olmadan hiçbir kurum veya kuruluşla, hiçbir markayla paylaşılmamaktadır.

Ürün Satın Alma Aşamasında Ekstra Güvenlik Sistemi

Ürününüzü seçip sepetinize ekledikten sonra sepetinizdeki ürünleri satın alma aşamasına geçtiğinizde vermiş olduğunuz bilgilerin ve özellikle teslimat ve fatura adresinin doğruluğu için bilgileriniz ekrana gelmekte ve sizden onay istenmektedir.

Bilgilerinizi onayladıktan sonra sayfanın altında güvenle satın al linki yer almaktadır. Güvenle satın al linkini tıkladıktan sonra ödeme bilgileriniz %100 güvenlik sağlayan sertifikalı programlarla bir kez daha koruma altına alınmaktadır.

Siparişinizi yaptıktan sonra henüz kargoya verilmeden iptal talebinde bulunabilirsiniz. Modanisa.com sayfasına üye olurken vermiş olduğunuz mail adresinizle destek@modanisa.com mail adresine talebinizi iletebileceğiniz gibi modanisa sipariş iptal için çağrı merkezinden de destek alabilirsiniz.

 

Yurtiçi ve Yurtdışından Güvenli Ödeme Seçenekleri

Modanisa.com adresi üzerinden yurtiçi ve yurtdışından alışveriş yapma imkanınız bulunmakta olup, nerede olursanız olun yüksek güvenlikli ödeme seçenekleri sizlere sunulmaktadır. Uygun olan ülkelerde Klarna yöntemi ile ödeme seçeneği mevcuttur.

Umman, Ürdün, Katar, Kuveyt, Birleşik Arap Emirlikleri ve Suudi Arabistan üzerinden talep edilen ürünler için kapıda kredi kartı ya da nakit ödeme yaparak ürünlerinizi teslim alabilirsiniz.

Bulunulan ülke ve bölgeye göre modanisa kargo kaç günde gelir sorusunun cevabı değişiklik göstermekle birlikte, kredi kartı ile sistem üzerinden ödeme gerçekleştikten hemen sonra ilgili firma ile bağlantıya geçilerek ürünlerin tarafınıza teslim edilmesi aşaması gerçekleştirilmektedir.

Yurtdışına Ürünlerin Güvenli Bir Şekilde Ulaştırılma Garantisi

Modanisa.com sayfasından Türkiye sınırları dışındaki bir yerden satın alma işlemi gerçekleştirmeniz durumunda ülkeye gönderimdeki anlaşmalı kargolar ile irtibata hemen geçilmekte olup, 2-7 iş günü içerisinde kargonun tarafınıza ulaştırılması sağlanmaktadır.

Bulunduğunuz ülkeye Türkiye’den gönderim yapan kargolar farklılık gösterdiği için sipariş aşamasında modanisa hangi kargoyla çalışır sorunuz cevap bulabilecektir. Ürünlerin gümrükte takılı kalması bulunduğunuz ülkenin prosedürlerine bağlı olduğundan konuyla ilgili bilgi almak için ülkenizin gümrük koşullarını bilmeniz gerekmektedir.

Sipariş tutarınızın belirlenmesi için sipariş verdiğiniz günün ülke para birimi kullanılarak ödeme tutarınız belirlenmektedir. Kargonuzun bulunduğunuz yere güvenle ulaşabilmesi için vermiş olduğunuz bilgilerin doğruluğu ve güncelliği sizin sorumluluğunuzdadır.

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 31 Aralık 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın