Gittigidiyorda Fırsat Günleri

1 yorum
385

Gittigidiyorda Fırsat Günleri

GittiGidiyor.com sizler için fırsat günlerine devam ediyor. Çeşitli günlerde yaptığı indirim ve kampanyalar ile geniş kitleye hitap eden GittiGidiyor.com adresinden sizlere tanıtacağımız birkaç ürün var.

Bu ürünler; Vestel Kurutmalı Çamaşır Makinesi, Philips PowerPro Active elektrik süpürgesi, Samsung Galaxy J7 akıllı telefon. Teknoloji ilerledikçe her sezon çıkan yeni teknolojiye insanların uyum sağlamak istemesi bu sektörü canlı tutuyor.

Teknoloji ile ilgili birçok yüksek fiyatlar insanları korkuturken GittiGidiyor.com olarak sizler için hazırladığımız fırsat günlerini kaçırmamanız fiyat ve ürün konusunda sizlere yardımcı olmamızı sağlar. Gelişen ve değişen teknoloji ürünleri GittiGidiyor.com’ da uygun fiyatlarla sizlerle!

Gittigidiyorda Fırsat Günleri

Vestel Kurutmalı Çamaşır Makinesi

Vestel Kurutmalı Çamaşır Makinesi apartmanda yaşayan ve evinde çamaşır kurutmak için uygun bir alanı bulunmayan hanımefendilerin çok hoşuna gidecek bir çamaşır makinesidir. 9 kg çamaşır alma kapasitesi ile, 1400 devirde çalışan bir makinedir. Orijinal ve sıfır bir makine olması ile bünyesinde 2-3 yıl garanti süresi bulunduran bir makinedir. Açılmamış olması da GittiGidiyor.com sitesi ziyaretçilerini mutlu edecek.

Aynı zamanda 2,429 TL’den 1,499 TL’ ye düşen bu çamaşır makinesi sizler için çok büyük kolaylıklar sağlamaya devam edecektir. Birçok programa sahip olan çamaşır makinesi oldukça fonksiyonel özelliklere sahiptir.

12 dk kadar kısa bir sürede süper hızlı programı ile vaktiniz olmadığında sizlere yardımcı olacak. Sizler de fırsat ürünlerinden faydalanmak istiyorsanız ve bu harika ürüne sahip olmak istiyorsanız GittiGidiyor.com’ un indirimli günlerinden yararlanabilirsiniz.

Philips PowerPro Active Torbasız Elektrik Süpürgesi

Ev hanımlarının en büyük yardımcılarından biri olan elektrik süpürgesi, temel ihtiyaçlardan olma özelliği kazandı. Gelişen teknoloji ile her üründe karşılaşacağımız farklı özellikler bulunmaktadır. Philips PowerPro Active, uygun fiyat koşullarıyla GittiGidiyor.com’ da! Birçok renk seçeneği ile karşımıza çıkan bu elektrikli süpürge torba sıkıntısını hanımefendilere yaşatmadan yenilikçi elektrik süpürge olması ile dikkatleri üstüne çekiyor.

Üstelik 769, 00 TL’ den 475 TL ye indiriliş bir fiyat bütçesi sizleri adeta bu teknoloji ile tanışmanız için davet eden cinsten. Siz de Philips PowerPro Active Torbasız Elektrik Süpürgesine sahip olmak için GittiGidiyor.com’a uğrayın.

Samsung Galaxy J7

Oldukça ünlü bir marka ve model olan Samsung J7 sizler için GittiGidiyor.com’ da. Süper Amoled ekranı ile Galaxy J7 modeli ile birçok renk yakalayabilir ve artık daha kaliteli fotoğraflara sahip olabilirsiniz.

1.5 GHz işlemcisi ile istediğiniz her yerde kolayca erişilen bir internet sağlaması sizleri sevindireceğe benziyor. Telefonun aynı anda pek çok sayfayı açmış olması sörf yapmanıza engel olmayacak. Çift hatlı ve Java destekli Samsung Galaxy J7 sizler için GittiGidiyor.com’ da 1,299 TL’ den 999,00 TL ye düşmüştür.

Bu ürüne sahip olmak ve fırsatlardan yararlanmak için GittiGidiyor.com adresinden fikir edinebilir ve ürünlerinizi sipariş ederken uygun fiyatlarla karşılaşmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 6 Şubat 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Gittigidiyorda Fırsat Günleri (1 Yorum)

  1. Gitti gidiyor gerçekten çok uygun fiyatlara sahip bir site sürekli alışveriş yaparım hatta en sonstras çarkı sipariş ettim 🙂