Gittigidiyor Alışverişinde Uyulması Gereken Kurallar

yorumsuz
440

Gittigidiyor Alışverişinde Uyulması Gereken Kurallar

Gittigidiyor erkek kazak modellerinde triko yapı, bisiklet yaka, balıkçı yaka modeller karşımıza çıkmaktadır. Son dönemlerin modası Newyork erkek kazak modelleri de en çok talep görenler arasında yerini korumaya devam ediyor. Gittigidiyor üye ol sekmesi ile ürünlerinizi hem satabilir hem de alışveriş yapabilirsiniz. Tüm bedenlerde, çeşitli renklerde, yeni sezona uygun kazak modelleri yer alıyor. Erkek balıkçı ve boğazlı yaka basic yapıda kazaklar da kot pantolonların, keten pantolonların üstüne hemen giyilebilecek, her an kurtarıcı olan modeller arasında yerini alıyor.

Gittigidiyor Alışverişinde Uyulması Gereken Kurallar

Güvenli Alışveriş Gittigidiyor’da

Sanat alanından, antikaya, beyaz eşyadan küçük ev aletlerine, tablet ve bilgisayar ürünlerinden ofis kırtasiyeye, otomobil, oyuncak, bisiklet, spor, outdoor malzemelerine kadar binlerce seçeneği bir araya getirerek tek tıkla satın almanıza imkan vermektedir. Gittigidiyor müşteri hizmetlerinden sorun yaşanan tüm konular çözülebilmektedir. Video oyun, konsol alanında da çeşitli malzemeler bulunmaktadır. Tablet, bilgisayar ürünleri de sitede bulunmaktadır.

 

Kayıt Olma Ve Alışveriş İmkanı

Gittigidiyor sitesine ücretsiz kayıt olma seçeneği bulunmaktadır. Şifremi unuttum seçeneği de karşımıza çıkan seçeneklerden biridir. Kayıt olurken şifremi unuttum seçeneği de karşımıza çıkan seçeneklerdendir. Otomatik olarak cep telefonu veya mailinize yenileme linki gelmektedir. Gittigidiyorda nasıl satış yapabilirim diyenler için öncelikle siteye kayıt olmak gerektiğini belirtelim. Alıcı işlemleri sekmesinden nasıl ürün alınır hakkında bilgi sahibi olunabilir. Aynı zamanda kullanıcı mesajları da engellenebilir. Gittigidiyor satıcılar içinde pek çok sekme sunmaktadır. Ürünüm nerede, üründe düzenleme yapma seçeneği, ürün açıklamasına ekleme yapmak, resim eklemek, mağazalar gibi çeşitli seçenekler de karşımıza çıkmaktadır.

 

Gittigidiyor’da Satın Alma İmkanı

Bana özel sekmesinden de kullanıcılara özel satın aldıklarım sayfası, sattıklarım, satışlarım, izlediklerim, mesajlarım, favorilerim, hesaplarım, banka hesap numaralarını tanımlama, güncelleme,  bilgileri düzenleme gibi pek çok seçenek karşımıza çıkmaktadır. Sitede yüzbinlerce ürün bulunduğundan arama yapmak ve ürün bulmak çok zor gibi görünse de sanılanın aksine oldukça kolaydır.

 

Akıllı Filtreleme İle Güvenli Alışveriş

Detaylı, akıllı, arama yapma seçeneklerinden özel filtrelemeler ile istediğiniz ürünü bulabilirsiniz. Alışveriş yapabilmek için siteye kayıt olmak gerekmektedir. Kullanıcıların bilgileri gizli tutulmakta olup güvenli alışveriş için bu şarttır. Kullanıcılar ürünleri sepetlerine ekledikten sonra ödemektedir. Gittigidiyor telefon fiyatları da uygun aralıklarla karşımıza çıkmaktadır. Aynı zamanda mobil kullanıcılar için İphone ve Android uygulamaları da mevcuttur.

 

Özel Tasarım Ürünleri

Ürün satmanın en hızlı ve kolay yolu olan Gittigidiyor özel tasarım giyim ürünlerini de sitesinde bulundurmakta. Ünlü markalardan istediğinizi seçebilir, ürünlerine bakabilir, ödeme yapabilirsiniz. Gittigidiyor altın takıları da uygun fiyat aralıklarıyla sunmaktadır. Günün fırsatı köşesinde giyim ürünleri yarı yarıya kadar düşebilmekte, uçuk indirimlerle karşı karşıya kalınabilmektedir. Her sezon için ürünler yenilenmekte, her zevke hitap eden ürünler satışa sunulmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 26 Nisan 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın