Genç ve Dinamik Bayanların En Güzel EDP Tercihleri

yorumsuz
490

Genç ve Dinamik Bayanların En Güzel EDP Tercihleri

Secret Fantasy Kadın EDP sizin de asla vazgeçemeyeceğiniz dinamik ve fantastik bir koku. Tatlı, masum ve sıcak dokunuşları ile size kendinizi hem masum hem zarif aynı zamanda da güçlü hissettirecek olan Secret Avon’ un genç bayanlar için ürettiği en hoş kokularından bir tanesi. Şişesi estetik ve kırmızı olan EDP’ nin kapak kısmında bir aksesuar anahtar var. Bunun anlamı kalbinin anahtarı. Yani Secret Fantasy EDP’ yi eşinize veya sevgilinize küçük bir mesaj göndermek için de hediye olarak alabilirsiniz. Eğer siz de şekerli ve çiçeksi kokulardan hoşlanıyorsanız içerisinde aynı zamanda vanilya notaları barındıran bu kokuyu mutlaka deneyin.

Secret Fantasy Kadın EDP

Secret Fantasy Star

Secret Fantasy Star ile ışıltılı, görkemli ve etkileyici bir dişi olun. Pembe pudra tonları ile vanilya notalarını bir arada barındıran bu muhteşem EDP içerisinde aynı zamanda egzotik çiçek karışımları mevcut. Nereye giderseniz gidin bu kokunun size eşlik etmesinden mutluluk ve huzur duyacaksınız. İçinizdeki özgüveni yüksek kadını ortaya çıkarın. Hatta yetmez. Dişi, romantik ve özgüveni yüksek kadını ortaya çıkarın. Böylelikle fark edilen ve fark ettiren bir karizmanız olsun. Güçlü bir karakterin yanında sevimli ve samimi bir tarzı çantanızda taşıyın. Avon’ un her ay yenilediği kampanyalardan faydalanın, bu muhteşem kokuya uygun fiyatlar ile sahip olun.

Secret Fantasy Wonderland

Secret Fantasy Wonderland ile kendinizi rakiplerinize karşı daha güçlü hissedin. Kiraz, orkide ve hatmi ağacının oryantal dansı ile bir araya gelen koku sayesinde yürüyüşünüz bile kendini kanıtlar nitelikte olacak. Siz bakarken, rakiplerinizde deprem olacak. Wonderland sayesinde özgüveniniz tavan yapacak. Secret Fantasy ile hayatınızın rengi değişecek. Değişik ve egzotik bir kokuya sahip olan bu muhteşem koku gün boyu, hatta iki gün boyunca üzerinizde size eşlik edecek. Mavi renge sahip fantastik şişe kapağı diğer tarzları ile aynı şekilde tasarlanmış. Bu şık EDP’ yi kendinize alabileceğiniz gibi arkadaşınıza da hediye edebilirsiniz. Fiyat olarak da son derece uygun olması Avon’ un her keseyi düşünmesinden.

Avon Imari Kadın EDT

Avon Imari Kadın EDT elli milimlik uzun ve zarif şişesi ile bile göz dolduran bir özelliğe sahip. Kendine has ve çekici özelliği olan kadınların kokusu olan Imari ışıltılı turunçgil, gösterişli yasemin ve müptela eden vanilya notaları ile kadını karşılamaya hazır. Romantik ve güçlü kadınların asla vazgeçemeyeceği bu muhteşem parfüm ile gittiğiniz her yerde kendinizi ispatlayın. Bordo tonları ile sıcak ve seksi bir çağrışım yapan Imari belki de sizdeki kadını ortaya çıkaracak. Özgür kalmak isteyen ruhunuz Imari ile kafesini kıracak ve özgür kalacak. Erkeğin için dayanılmaz bir kadın olacaksınız. Avon Imari ile Gücünüzü ispatlamanın tam zamanı.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 20 Şubat 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın