En Uygun Fiyatlı Kalıcı Parfüm Markaları

yorumsuz
476

En Uygun Fiyatlı Kalıcı Parfüm Markaları

Summer White Sunset elli milimlik estetik şişesi ile hem son derece uygun fiyatı bir EDT hem de kalıcı özelliğe sahip muhteşem bir ürün. Turuncu görüntüsü ile ilk bakışta hayran olacağınızı Sunset içerisinde pembe bibwe, nilüfer ve kremsi huş ağacı notaları mevcut. Huzur verici bir özelliğe sahip olan koku pozitif enerji ile yüklenmenizi ve tüm gününüzü mutlu geçirmenizi sağlayacak. Summer White Sunset siz kadınlara kendinizin ne kadar değerli olduğunuzu hatırlatacak. Kadın parfümleri arasında özel bir yere sahip olmasının ilk sebebi içeriğinde nilüfer kokusu barındırması. Ayrıca huş ağacının huzur veren ruhu da unutulmamalı.

En Uygun Fiyatlı Kalıcı Parfüm Markaları

Little Red Dress

Little Red Dress kırmızı rengi ile sizi aşka davet ediyor. Avon’ un özel serisinden alınmış bir parfüm olan Red Dress ile kendinizi daha güçlü, daha cesur ve daha tutkulu bir kadın olarak göreceksiniz. Çiçeksi ve meyvemsi kokuları içinde dans ettiren, EDT ile tarzınızı konuşturmanın zamanı geldi. Little Red Dress hayata hangi açıdan bakarsanız bakın mutlu ve seksi bir kadın olacaksınız. Duygularınızı cesurca ifade ederken, bazılarının sizi kıskanmasına neden olacaksınız. Little Red Dress satın almak için Avon’ un muhteşem kampanyalarından faydalanmayı bekleyin. Kalıcı ve muhteşem kokusunun etkisinden asla çıkamayacağınız Red Dress ile size hayranlıkla bakacak gözlere şahitlik edin. Avon temsilciniz ile bir an önce irtibata geçin.

Little Lace Dress

Little Lace Dress gizemli, kışkırtıcı ve zarif kişiliğinizi ortaya çıkarmanızı sağlayacak. Lace Dress ile kokuların beyin üzerindeki gücüne şahit olacaksınız. Çiçeksi ve meyvemsi kokuları bir arada tutan EDT oryantal bir kokuya sahip. Kalıcılığı en az iki gün. Kıyafetinizi yıkasanız bile üzerinizde kalma özelliğine sahip. Fiyat olarak da son derece uygun olan bu şık parfümün fiyatı da cebinize hitap ediyor. Şişesi diğerinin aksine koyu küllü gri tonlarında. Şişe üzerindeki estetik baskı desenleri adeta kalitenin çağrıştırıcısı. Şişe kapağı ve üzerindeki baskı yazı gold renginde. Bu ise kokunun biraz da kokoş hanımlara hitap ettiğinin kanıtı olabilir. Kokuyu denemek isterseniz testerlerinden faydalanabilirsiniz.

Little Black Dress

Avon Little Black Dress ile ince zevkli ve gösterişli bir kadın olduğunuzu herkesten önce kendinize ispatlayın. Klasik tarzı benimseyen, süsüne düşkün ve hafif kokulardan ziyade daha çok ben buradayım diyen kokuları benimseyen kadınların parfümü olan Black Dress size kendinizi asil ve gösterişli hissettirecek.  Avon’ un bu muhteşem eserini kullandıktan sonra başka bir EDT kullanırsanız kendinize ihanet etmiş gibi hissedeceksiniz. Çünkü Little Black Dress karakteristik yapınızı yansıtan özel bir EDT. Üstelik fiyat olarak da karakterinize hitap eden bir özelliği var. Hemen Avon satış temsilciniz ile irtibata geçin ve bir tane Little Black Dress satın alın.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 17 Şubat 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın