En Güzel ve en Kadınsı Parfüm Markaları

yorumsuz
476

En Güzel ve en Kadınsı Parfüm Markaları

For Away Infınıty ile kişiliğinize ve dişiliğinize enerji katın. Kokuların insanlara farklı enerji boyutları gönderdiği bilinen bir gerçek. Güzel kokular pozitif, kötü kokular negatif, romantik ve pozitif enerji karışımı kokular ise duygusal ve dişiliği artırıcı enerjiler dağıtır. For Away Infınıty tam olarak dişiliğinizi ve pozitif enerjinizi artırıcı bir koku. İçeriğinde, kadife çiçeği, yasemin ve vanilya notaları bulunan bu mis kokulu EDP aynı zamanda kalıcı bir parfüm. Elbise dolabınız haftalarca bu koku ile dolacak. Duygusal ve geleceğe yönelik hayalleri olan kadınlar bu parfüme bayılacaklar. Ayrıca Avon’ un her ay yaptığı yeni kampanyalar sayesinde bu parfümü kendi fiyatının çok daha altında satın alabilirsiniz.

En Güzel ve en Kadınsı Parfüm Markaları

Avon 1 Pulse Kadın EDT

Avon 1 Pulse Kadın EDT ilginizi çekecek yasemin yaprakları, armut ve sandal ağacı kokularını içeren muhteşem bir karışımdan meydana geliyor. Bu parfümün en güzel tarafı kadına kadın gibi hissettirmesi. Narin ve aynı zamanda güçlü bir kadını temsil eden bu şık spor koku kalıcı özelliği ile kıyafetleriniz üzerinde haftalarca dans edecek. Enerjinizi yükseltecek ve kalp atışlarınızı hızlandıracak olan Avon 1 Pulse kadın EDT eğer şık spor bir kadınsanız tam size göre. Ayrıca bu kokuyu kullananların ortak fikri mutlaka denemenizden yana. Avon’ un diğer parfümlerinde olduğu gibi bu parfümünde de etkili kampanyalarından yararlanabilir, ürünü olduğu fiyatın daha altına alabilirsiniz. Ayrıca ürünü denemek için tester isteme hakkına da sahipsiniz.

Avon Femme

Avon Femme kadınsı ve klasik bir koku olması ile birlikte omuzlarınızda bir dikleşme ve özgüveninizde bir yükselmeye neden olur. Bu romantik elmas şeklindeki şişeli pembe tonlu kokunun içinde pembe greyfurt, taze armut çiçeği, yasemin notaları karışımı mevcut. kokuyu kullanmaya başladığınız andan itibaren kendinizi sahnede parlayan bir yıldız gibi hissedeceksiniz. Etrafınızdakiler size ulaşmak için iki kat daha fazla çaba harcayacak. Çünkü bu koku ile cool bir tavır takınmanız içten bile değil. Avon Femme’ nin en güzel tarafı kalıcılığı sayesinde uzun bir süre sizinle olması. Kıyafetinizi yıkasanız dahi koku kalıcılığını koruyor. Avon FEmme’ nin çanta boyu da mevcut. bu sayede gideceğiniz her yere sizinle birlikte gelebilir.

Dreams EDP

Dreams EDP okka güllü, beyaz paçulini kokularının etkisi bir araya getirilerek üretilen şık ve romantik bir koku. Natürel bir şişesi olan parfümün en büyük özelliği mütevazılığı simgeliyor olması. Bu parfümü kullanan hanımlar genellikle mütevazılıktan hoşlanan romantik kadınlar. Bu nedenle erkekler bayan arkadaşlarına bu parfümü kolaylıkla hediye edebilirler. Kokusunda mistik bir seksapal mevcut. Sizi siz fark etmeden dişileştiren bu özel koku sayesinde eşinizin dikkatini çekecek ve harika bir geceye imza atacaksınız. Fiyat olarak da son derece uygun olan kokuya hayran kalacaksınız.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 19 Şubat 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın