En Çekici ve En Uygun Fiyatlı Parfümler

yorumsuz
487

En Çekici ve En Uygun Fiyatlı Parfümler

Dünyaca ünlü, bir altın bilezik fiyatına satılan o muhteşem o parfümlerden ki istemez ki? Ben istemem diyenlere muhteşem bir haberimiz var. Avon siz değerli hanımlar için kendiniz daha değerli hissetmenizi sağlayacak bir parfüm üretti. Avon TTA Absolute. Zorluklarla kazandığınız paranızı artık parfümlere yatırmak zorunda değilsiniz. Çünkü Absolute fiyatı ile de sizi şoka sokacak. Pembe küp şişesi içinde oldukça mistik bir görüntüye sahip olan bu muhteşem parfüm içerisinde bergamot, portakal çiçeği ve sandal ağacı kokteyli mevcut. Ayrıcalıklı bir kişiliğiniz varsa bunu göstermenin tam zamanı. Bırakın pozitif enerjiniz açığa çıkarken yanında güçlü kadını da getirsin.

En Çekici ve En Uygun Fiyatlı Parfümler

Avon perceıve Oasis

Avon perceıve Oasis ile fark edilin ve fark ettirin. Aslında fark edilmesi çok kolay bir kişiliğiniz var ama bunu göstermeye gücünüz yetmiyor mu? Hiç EDP’ nizi değiştirmeyi düşündünüz mü? O halde size küçük bir tüyo. Perceıve Oasis ile girdiğiniz her ortamın yıldızı olmaya adaysınız. Daha ortama girmeden kokunuz gelecek ve herkes bu muhteşem kokunun sahibini merak edecek. Menekşe yaprakları, beyaz şakayık ve misk kokuları ile süslenmiş zarafet simgesi şişesinde tozpembe bir görüntüye sahip EDP ile kendinize güveninizi yeniden kazanacak ve klasik tarzınızı modern klasik bir tarza dönüştüreceksiniz. Siz bile kendinizi tanıyamayacaksınız. Hayata Perceıve Oassis ile gülümseyin.

Beautifully Butterfly

Heyecanınızı ve canlılığınızı yeniden kazanacağınız günler geri geldi. Okyanus ferahlığını yansıtan tarzı ile mavi renkteki EDP estetik elips şeklindeki şişesi içinde adeta bir enerji topunu andırıyor. Bergamot, pembe gardenya ve kadifemsi misk kokuları ile sizi kendinizden geçirecek olan bu koku, sadece sizi eğil etrafınızdaki herkesi kendinden geçirecek. En önemlisi de ilgilendiğiniz kişinin de ilgisini çekeceksiniz. Ferahlığı ve tazeliği simgeleyen bu arzu dolu koku her an mis gibi kokmak isteyen kadınlar için. Çünkü Beautifully Butterfly en az iki gün üzerinizden ayrılmayacak. Her gittiğiniz yere sizinle birlikte gelecek. Şişe üzerindeki kelebek baskı desenleri de çok hoşunuza gidecek bir detay.

Scent Essence Romantic Bouquet

Scent Essence Romantic Bouquet taze şakayık, pembe frezya ve vetiver kokularının kaşımı ile ruhunuza hitap ediyor. Scent ile sadelik ve natürelliğin tadına varın. Duru ve güzel kadınlara kendini zarif hissettirecek olan bu muhteşem koku asla yanınızdan ayırmayacağınız harika bir ürün. Kalıcılığı ile de sizi etkileyecek olan Avon Essence Romantic Bouquet fiyat olarak son derece uygun. Otuz milimlik şişesinde estetik bir duruş sergileyen egzotik kokulu EDP ile güne huzur dolu başlayın. Avon’ un diğer ürünlerinde olduğu gibi Essence’ yi de uygun kampanalarda uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz. Ayrıca internet üzerinden yapacağınız Essence alışverişlerinde farklı kampanya ve ürün indirimlerinden de faydalanabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 13 Şubat 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın