Doğru Parfüm Seçimi

yorumsuz
474

Doğru Parfüm Seçimi

Güzel kokmak ve girdiği her ortamda bakışları üzerine çekmek isteyen bayanlar doğru parfüm seçimi ile bu arzularına kısa sürede kavuşabilir. Kadınlar ve erkekler için özel olarak ayrı ayrı tasarlanan Avon parfümleri güzel kokuları ile en çok satan markalar arasında yerini almaktadır. Parfüm seçimi testi ile teninize en yakışanı bulabilmeniz mümkün. Çiçeksi ve kremsi kokular bayanlar tarafından en çok tercih edilen kokular arasında yer almaktadır.

Doğru Parfüm Seçimi

Kalıcı Parfümler

Özel olarak geliştirilen parfümler daha önce yaşamadığınız koku deneyimlerini yaşamanızı da sağlayacaktır. Yıllardır en çok satan markalar arasında olan Avon modelleri EDT VE EDP tipleri ile kalıcılığına göre değişmektedir. Burçlara göre parfüm seçimi de en dikkat edilmesi gereken noktalar arasındadır. Bayanların vazgeçilmez koku tercihleri arasında olan çiçeksi aromalı kokular ve bunların yanında ferahlatıcı aroması ile dikkat çeken turunçgil aromalı parfümler de dikkatleri üzerine çekmek isteyenlerin bir numaralı seçimidir.

 

Perceive Parfümü Hakkında Bilgiler

Avon parfümleri arasında yer alan Perceive de özellikle yaz aylarında en çok aranan ve turunç kokusuna sahip parfümlerden biridir. Sarı Frezya, Gardenya, Beyaz Biber aromaları da büyüleyici ve baş döndürücü etkileri ile karşımıza çıkmaktadır. Perceive gibi kalıcı kokular da dikkat çeken bir diğer nokta da meyveli kokular grubunda yer alan erik ve armut kokuları olmaktadır. Hangi parfüm senin testi yapılarak size en uygun kokuyu seçebilirsiniz. Perceive aynı zamanda içeriğinde egzotik aromalı çiçekler, sandal ve vanilya ağacının da o muhteşem aromalarını taşımaktadır. Parfüm ilk sıkıldığı andan itibaren kalıcılığını günler boyunca devam ettirmektedir.

 

Perceive Devam Ürünleri

Perceive parfümüne ait devam ürünleri ile de kalıcılık mükemmel şekilde sağlanmaktadır. Vücut losyonu, vücut spreyi de bunlardan bazılarıdır. Boyuna, kollar, kıyafetlerimize sıkabileceğimiz parfümde kıyafet değişimi durumunda bile kokunun tenimize hapsolmasını sağlamak mümkündür. Devam ürünleri kadınlara yönelik geliştirilerek vücut ile parfüm arasında muhteşem bir uyum oluşturmaktadır. Kişiliğinize göre parfüm seçimi önem taımaktadır.Ter kokusu ve terlemeye karşı kullanılabilecek roll on deodorantlar ile kalıcılığı günlerce sürecektir.

 

Incandessence Parfümü

Çiçeksi kokular kadınlar için büyük önem taşımaktadır. Parfüm ürünlerine kadınlar hayatlarında sürekli yer verdiklerinden dolayı özellikle kalıcı tarzdaki EDP ve EDT ürünlerini sıklıkla tercih etmektedir. Roll on deodorantlar, vücut spreyleri ve çeşitli modeller ile parfümünüzün kalıcılığını artırmak da sizin elinizde. Bayanların çoğunluğu çiçeksi ve meyvemsi kokuları tercih etmektedir. Hangi parfümü almalıyım diye soruyorsanız ve çiçeksi kokular tercihinizse şüphesiz incandessence diyebiliriz. Şisesi ile dikkat çeken parfümde kalıcılığı ve çiçeksi kokusu da beğenilmektedir. Romantik bayanların tercihi olan Incandessence EDP zarif bayanların en beğendikleri arasınadır. 30 ml’lik boyutuyla her an yanınızda bulunması için de tasarlanmıştır.  Kullanılan kokunun daha etkili ve kalıcı olabilmesi için sürekli tazeleyici bir etki oluşturulacaktır. Parfüm yerine vücut spreyi de kullanılabilir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 12 Şubat 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın