Bayanların En Beğendiği Parfümler

yorumsuz
623

Bayanların En Beğendiği Parfümler

Doğru parfüm seçimi hemen hemen herkes için önem taşımaktadır. Kendinize en uygun parfümü seçerken birçok kriter ve zevkiniz önem taşımaktadır. Art arda üç koku alındıktan sonra diğer kokular anlaşılamamaktadır. Bu sebeple kahve koklanması da önem taşımaktadır. Uzman kişiler parfümün en ideal sürülme vaktinin duş sonrası vakitler olduğunu söylemektedir. Duş ardından hızlanan kan dolaşımı sonrasında vücut ısısı da kokunun cilde daha kalıcı şekilde alınmasını sağlamaktadır. Bayanların en çok sevdiği erkek parfümü hangisi derseniz odunsu kokular diyebiliriz. Parfüm aromalarının değişmesi de önlenmektedir.

For Away Cazibesine Karşı Koyamayacaksınız

For Away Cazibesine Karşı Koyamayacaksınız

Genç yaşlardan itibaren herkesin en beğendiği kokular arasında yer alan For Away kadınlık duygularının yoğunlaştığı 20’li yaşlarda daha ileri seviyelerde tercih edilmektedir. Daha seçici olan kadınlar kadınsı aromaları da tercih etmektedir. Kadınların en çok kullandığı parfüm listesinde yerini korumaktadır. Hafif kokuları beğenen bayanlar çiçeksi kokuları daha çok tercih etmektedir. Kullanılan parfümde kadınsı yönü ön plana çıkan bir koku aranıyorsa şüphesiz ki For Away tek tercihtir.

 

Neden For Away?

En çok satılan parfüm olan kokuda özel devam ürünleri ile kokunun gün boyu tende kalması da sağlanmaktadır. Oryantal ve çiçeksi kokusu ile kadınların asla reddedemeyeceği kokular arasında olan For Away aynı zamanda markaların klasik kokusunu da taşımaktadır. Klasik, çanta boyu, 100 ml’lik boyuttaki şişeleri ile istenildiğinde uygun fiyatlarla karşılanabilir. Sandal ağacı, egzotik kokuların muhteşem aromaları ile zenginleştirilmektedir. Kadınların etkilendiği erkek parfümleri erkekler tarafından oldukça merak edilmektedir. Ferahlatıcı, büyüleyici kokuları ile dikkat çeken For Away yasemin ve frezya kokuları ile dikkat çekmektedir. Meyveli kokular ve çiçeksi aromalı kokuları özellikle sıcak yaz aylarında dikkat çekmektedir.

 

Rare Parfüm Çeşitleri

En çok tercih edilen ve bayanların gözdesi olan Rare Gold, Amethyst, Pearls parfümleri çieçksi, meyvemsi, şipre aromaları ile kalıcı özelliğe sahiptir. Bergamot, mandalina, portakal tomurcukları gibi kokuları ile yaz aylarında favori olmaya devam edecektir. Tutkulu kadınların kokusu olan parfüm hem kalıcı hem de hafif kokusu ile oldukça çok beğenilmektedir. Tazeleyici bir ortam hazırlayan parfümde çiçeksi kokular da hafif şekilde karşımıza çıkmaktadır. Gün boyu kalıcı etki oluşturmaktadır. Kadınların en çok sevdiği erkek parfümü nedir derseniz kalıcı ve odunsu kokular cevabını vermemiz mümkündür.

 

Kalıcı Parfümler Hakkında

El bileğine sürülen parfümler ovuşturma etkisiyle molekülleri zarar gördüğü için koku kimliğini de kaybetmektedir. Hafif kokulardan hoşlanan bayanlar için çiçeksi kokular daha kalıcı kokuya sahip olmak isteyenler için ise şipre aromaları tercih edilmektedir. Koku seçimi yaparken önce havaya sıkmak ardından koku bulutunun ardında durmak gerekmektedir. Kadınların en çok hoşuna giden erkek parfümleri arasında romantik, duygusal, erkeksi kokular yer almaktadır. Romantik ve duygusal kadınların tercihi olan kokularda manolya aromaları, misk kokuları, sandal ağacı ile zenginleştirilmiş aroma hakimdir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 8 Şubat 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın