Avon’da Kozmetik Ürünleri Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

yorumsuz
339
  1. Avon’da Kozmetik Ürünleri Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Avon True Colour Perfectly Mat Ruj dudaklarınızı ön plana çıkaran renkleri ile en çok satılan ürünler arasında olmaya devam ediyor. En mükemmel halinizi yansıtma düşüncesindeyseniz bu ruj tam da size göre belirtelim. Avon güzellik vitrini de tüm bayanların kusursuz görünmesini sağlayan sekmelerden biridir. Tek sürmede yoğun renkleri, topaklanma yapmaması, dudaklarınızı koruyan kadifemsi dokusu, gerçek mat görünümü ile hem dikkat çekmenizi sağlıyor hem de doğallığı korumaya devam ediyor.

Avon’da Kozmetik Ürünleri Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Güzelliğin Tek Adresi Avon

 

Geçmişten bugüne kozmetik ve bakım ürünleri ile adını duyuran Avon kozmetik sitesinde pek çok ürün bulunmaktadır. Avon sitesinde temsilci bulma ve olma seçeneği de yer almaktadır. Çeşitli rujlar özelliklerine ve fiyatlarına göre sitede yer almaktadır. Avon iletişim kısmından irtibata geçmek de mümkün olmaktadır. Sitede yer alan ürünler çok satma, beğenilme ve piyasaya yeni çıkma durumuna göre listelenmektedir.

 

Kolay Erişim İmkanı Sunan Gittigidiyor

 

Avon sitesinde menülere kolay şekilde erişim sağlanmaktadır. Ürün adı veya koduyla arama yapma, filtreleme seçeneği karşımıza çıkmaktadır. Müşteriler ve temsilciler için de hızlı giriş bulunmaktadır. Parfüm, makyaj, kişisel bakım, cilt bakımı, moda ve ev, saç bakımı, anneler günü, takı ve aksesuar sekmeleri bulunmaktadır.

 

Gittigidiyor’da Satışı Yapılan Ürünler Nelerdir?

 

Moda ve ev kategorisinde hediyelik, dekorasyon, dış giyim, spor yardımcıları ve çocuk ev ürünleri yer almaktadır. Online kataloğa erişim ile özel indirim ürünleri, fırsat ürünleri, en çok satanlar yer almaktadır.

 

Sitede En Çok Satan Ürünler Hakkında

 

Sitenin alt kısmında da en son bakılan ürünler yer almaktadır. Bunun yanı sıra sitede hediye köşesi, meme kanseriyle mücadele ürünleri, kampanya 5’e özel paketler ve favori roll-onlar yer almaktadır. Avon sitesinde aynı zamanda üyelik iptal i de yapılabilmektedir. Avon üyelik iptali ise oldukça kolay.Siteye girişte sol tarafta çok satan, en çok beğenilen ve en yeni ürünler yer almaktadır.

 

Özel Filtreleme Seçeneği Sunan Avon

 

Kategorilerin alt menülerinden dudak bakım stiği, balmı, kalemi, parlatıcı ürünleri yer almaktadır. Sitenin sağ, sol üst ve alt alanları boş olup ürünlerin net olarak görülmesi sağlanmaktadır. Avon aksesuar ve takı fiyatları piyasanın oldukça altında sunulmaktadır. Her ürün hakkında açıklama alanı yer almaktadır. Fırsat ürünleri, online katalog da yer almaktadır. Ürünler kategorisinin altında yer alan parfüm, makyaj, kişisel bakım, cilt bakımı, kategorilerinden satın aldığınızı sepetinize ekleyebilirsiniz.

 

Tek Tuşla Alışveriş Kolaylığı

 

Kolay erişim menüsünden ürünleri görerek çeşitli kategorilerden alışveriş yapılmaktadır. Temsilciler ya da kargo kısa sürede siparişleri getirmektedir. Avon kataloğu sitede yer almakta, kullanıcılara gönderilmektedir. E-bültene üye olarak kataloğu görmek, e-posta adresinize gelmesini sağlamak da mümkün. Sitede oturduğunuz yerden tek tuşla alışveriş yapmanız çok kolay.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 24 Nisan 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın