Avon İle Güzelleşmeye Ne Dersiniz?

yorumsuz
478

Avon İle Güzelleşmeye Ne Dersiniz?

      Güzelliğine ve bakımlı olmaya özen gösteren hem bayan hem de erkekler son yıllarda Avon ürünlerine yönelmektedir. Dünyanın en büyük ve en eski kozmetik markası olan Avon 1886 yılı itibariyle kadınların kadınlar için çalışmasını öngören şirket sloganı ile kurulmuştur. Avon temsilcilerine çeşitli imkanlar sunmaktadır. Dünyada 100’den fazla ülkede hizmet veren Avon, mağaza, alışveriş merkezi, dükkan, internet gibi çeşitli alanlarda hizmet vermektedir. Yeni Avon ürünleri satış işlemlerini gönüllü olarak yapan temsilcileri ile yerine getirmektedir.

Avon İle Güzelleşmeye Ne Dersiniz

Avon Temsilciliğinin Avantajları

      Ülkemizde binlerce insan temsilci olarak ayda binlerce TL kazanma şansına sahiptir. Serbest çalışma şekli ile kazanç sağlamak isteyenler için denenmesi gereken bir sistemdir. 3 kampanya boyunca sipariş vermeyen kişilerin üyelikleri otomatik olarak düşmektedir. Üyelikleri düşen kişiler de tekrar temsilci olmak için başvuru yapabilmektedir. Avon kataloğu incelenerek siparişler verilmektedir. Temsilcilik görevini herkes yerine getirebilmekte olup herhangi bir şart bulunmamaktadır.

Başvuru Sistemi Nasıl İşlemektedir?

    Avon gelişen teknolojiyi takip ederek avantajlarından sürekli olarak yararlanmaktadır. Bundan birkaç yıl öncesine kadar başvuru sisteminde yalnızca takım öncüleri yer alırken son 2 yıldır hem takım öncüleri hem de internet üzerinden online olarak başvuru yapılabilir. Avon ürünleri parfümden aksesuarlara kadar geniş bir yelpazededir. Online olarak internetten başvuru yapan kişiler ödemelerin, sadece kredi kartı ile yapmaktadır. Avon’un kendi internet adresi üzerinden online olarak başvuru yapmak mümkün olmaktadır.

Ödeme İmkanları Nasıl Olmaktadır?

     Online şekilde başvuru yaparak anında temsilci olunabilir. Bu şekilde üye olunduğunda sipariş verildiği anda kredi ile ödemeleri aynı anda yapmak gerekmektedir. Diğer başvuru şekillerinde ise ödemeler en erken 15 gün içinde ister banka havale, kredi kartı ya da PTT şubelerinden yapılabilmektedir. Müşteri hizmetleri telefonu hafta içi her gün 08:00 ile 20:00 saatleri arasında hizmet vererek müşterilerini normal statüye geçirmektedir. Avon online katalog internet üzerinden de erişime açıktır. Takım öncüsü olarak form doldurarak kayıt yaparak hem üye olarak hem de başkalarını üye yaparak gelir elde edilmektedir.

Takım Öncüsü Olarak Tüm Fırsatlardan Yararlanabilirsiniz

    Avon temsilcilerine sunulan tüm imkanlardan yararlanmak için takım öncüsü olarak kayıt yapılması gerekmektedir. Müşteri hizmetleri aranarak en yakın noktadaki takım liderinin yönlendirmesi ile gerekli bilgiler alınabilir. Başvuru yapıldıktan sonra en geç bir hafta içinde telefona onay mesajı ve temsilci numarası gelmektedir. Başvuru süreci işlemleri 2015 yılında esnetilmiştir. Eski sistemde nüfus cüzdanı ve son 6 aya ait fotoğraf istenirken şimdi iki belgeye de gerek kalmamıştır. Bu iş serbest bir çalışma şekli olduğu için maaş sistemi uygulanmaktadır.

Kampanyalar ve Yenilikler

Temsilciler sadece yaptıkları işlerden kazanç elde ederler. Ne kadar çok satış yapılırsa o kadar çok gelir elde edilecektir. Bazı ürünlerde kazanç oranları %15 bazıların da ise % 25 dolaylarında olmaktadır. Avon temsilcilerine sadece kazanç elde ettirme amacında olmayıp aynı zamanda her kampanya döneminde birbirinden özel hediyeler kazandırmaktadır. Avon katalog 2017 yılında yenilenmiştir.  İlk katılan temsilcilere 125 TL tutarında sipariş ve 1 katalog almaları halinde o ay için bulunan kampanyanın hoş geldin hediyesini kazanırlar.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 5 Ocak 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın