Aliexpress’ten Kupon-Jeton-Hediye Kazanımı ve Kullanımı

1 yorum
2.208

Aliexpress’ten Kupon-Jeton-Hediye Kazanımı ve Kullanımı

Aliexpress.com üzerinden güvenli ve uygun fiyatlı alışveriş imkanının yanında online ürün satışına aracılık eden firmanın kullanıcılarına sunduğu hediyeler ile ücretsiz alışveriş yapma imkanı da sunmaktadır. Alışverişlerinizde indirim kazanmak için ya da ücretsiz alışveriş yapmak için hediye kuponlarını kullanabilirsiniz.

Her gün siteye giriş yaparak ve kayıt yaptırarak aliexpress jeton kullanma imkanınız bulunmaktadır. Her gün kazanılan jeton sayısı artarak devam etmektedir, ancak günde bir defadan fazla giriş kaydı yapmanız mümkün değildir.

Jetonlarınızı bedava alışveriş imkanı sunan kupunlar ile takas etmeniz mümkündür. Değişime izin verilen kupon sayısı sınırlı olduğundan ilk gelen takası yapar gibi bir mantık bulunmaktadır.

Aliexpress’ten Kupon-Jeton-Hediye Kazanımı ve Kullanımı

Jetonlar İle Ücretsiz Alışveriş İmkanı Sunulmaktadır

Siteye her gün kayıt yaptırarak ya da alışverişler üzerinden jeton kazanmak mümkündür. Bu kazanılan aliexpress kuponu nedir diye baktığımızda, kuponların karşısındaki kodları sipariş sırasında belirterek ödeyeceğiniz miktardan indirim kazanabileceğiniz ortaya çıkmaktadır.

Jetonlarınızı isterseniz kuponlar ile isterseniz mağaza alışveriş kodları ile takas yapma imkanınız bulunmaktadır. Siparişlerinizde kullanmak için belirttiğiniz jeton miktarı jeton hesabınızdan düşürülür.

Herhangi bir sebeple ürününüzde iade veya değişim yaptığınızda hesabınızdan düşen jetonlar tekrar iade olmaz. Kazanılan jetonlar kullanılmaz ise devredilmez ve belirtilen son kullanma tarihlerinde geçersiz olurlar.

Hediye Kuponlarla Yapılan Alışverişlerde İade veya Değişim İşlemleri

Alışverişlerinizde aliexpress kupon kodları kullanarak siparişini tamamlamış olmanız iade ve değişim haklarınızda herhangi bir hak kaybına yol açmaz. Ürününüzde sorun söz konusu ise iade veya değişim prosedürlerini kuponla alışveriş yapmış olsanız dahi başlatabilirsiniz.

Ana sayfa üzerindeki iade ve değişim talep formunu online olarak doldurup gönderdiğinizde aliexpress.com sizler için formunuzu ilgili firmaya iletmek üzere işleme koymaktadır. Firma şikayetlerinizle ilgili değerlendirme yapıp size yine aynı kanaldan dönüş yapacaktır.

Kupon ya da jetonla alışveriş yapmış olmanız iade ve değişimde sıkıntı yaratmamakla birlikte ürün iadesi olup alışverişiniz iptal edildiğinde harcamış olduğunuz kupon ya da jeton hesabınıza iade olmayacaktır. Kullanılmış sayılacaktır.

Ürününüz Elinize Belirtilen Günden Sonra Ulaşmazsa

Aliexpress.com ürünleri dünya çapında hizmet veren online alışveriş mağazası olduğu için sadece Türkiye’ye özel uygulamaları bulunmamaktadır. Ancak Türkiye gümrük şarları bilinerek ülkeye girişi izin verilmeyen ürünlerin gümrükte kalacağı bilinmeli ve siparişi verilmemelidir.

En belirgin olanlar sim kart takılabilen elektronik cihazlar ile kesici ve ateşli silahlardır. Bu ürünleri sipariş etmenizde ekran üzerinde herhangi bir sorun yaşamadan sipariş verebilirsiniz ancak gümrükten ülkeye girişine izin verilmediği için ürününüz elinize geçmeyecektir.

Gümrükten ülkemize girişine kesin izin verilmeyen diğer ürünler sigara gibi tütün ürünleri, bitki çeşitleri, doktor raporu olmaksızın talep edilen kozmetik ürünleri ile elektronik sigara ve türevleridir.

Aliexpress.com Üzerinden Alışveriş Güvencesi

Dünya çapında hizmet veren ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan aliexpress.com Türkiye alışverişlerinde de profesyonel ve kaliteli hizmet anlayışı ile çalışmaktadır. Sayfa içerisindeki her sorunuza cevap almanız mümkündür.

Aliexpress,com üzerinden alıcılara ulaşan firmalar hakkında bilgi sahibi olabilir, güvenilirlik derecelerine yorumlar kısmından ulaşabilirsiniz. İster hediye kuponları ile isterseniz nakit parayla alışveriş yapın, bilinçli ve takipçi olursanız sorunsuz bir şekilde ürünlerinize kolayca ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 21 Aralık 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Aliexpress’ten Kupon-Jeton-Hediye Kazanımı ve Kullanımı (1 Yorum)