AliExpress’te Ürünler Sepete Nasıl Atılır?

yorumsuz
687

AliExpress’te Ürünler Sepete Nasıl Atılır?

AliExpress alışveriş sitesi son yılların vazgeçilmezleri haline gelmiş olan bir sitedir. Bu siteden alışveriş yapmak bir hayli zevkli ve bir o kadar da karlıdır. Çin üzerinden yayın yapan bu site sayesinde oldukça farklı ve bir o kadar da kaliteli ürüne ulaşmak mümkündür. AliExpress ürün satın alma kısmı da oldukça basittir ve karmaşık değildir. Aldığınız ürünleri sepete atarak tercihlerinizi yapabilmektesiniz.

AliExpress'te Ürünler Sepete Nasıl Atılır

AliExpress’te Ne Tür Ürünler Sepete Atılabilir?

Deyim yerindeyse AliExpress uygulaması içerisinde yer alan satıcıların bütününe bakıldığında bu sitede “yok yok” denilebilmektedir. Aradığınız her ne varsa bu siteden kolaylıkla bulabileceksiniz.

Saç tokasından tutun da koltuğa kadar her türlü eşyayı bu sitede bulmak mümkün. Aynı ürünü farklı satıcılarda görüp fiyat karşılaştırması da yapabilirsiniz. Böylece en uyguna satan üretici firmadan alışveriş yapıp bir kez daha kara geçebilirsiniz. Güven sağlayan firmalardan alışveriş yapmaya özen göstermelisiniz.

Satıcı firma hakkında bilgilerin bulunduğu kısımda kaç alışverişten kaç olumlu puan aldığını görmek mümkün. Bu sayede ürünlerinizi AliExpress sitesi üzerinden kargo yapıldığını da takip edebilir, kargonuzun nerede olduğunu da görebilirsiniz. Gönderiler PTT üzerinden gelmektedir ve gümrüğe takılmadığı sürece kısa zamanda elinize ulaşacaktır.

AliExpress Sepete Atma Aşamaları

AliExpress’ten alışveriş yapabilmek için öncelikli olarak bu siteye üye girişi yapmanız gerekmektedir. Eğer üye değilseniz AliExpress üyelik formunu doldurarak dakikalar içerisinde üye olabilirsiniz.

Dilerseniz AliExpress’e Facebook bilgileriniz ile de giriş yapabilirsiniz. Bu sayede daha hızlı bir şekilde alışveriş yapacağınız sayfaya giriş yapabilmiş olacaksınız. AliExpress’te alacağınız ürünün öncelikle arama çubuğundan veya da kategorileri adım adım izleyerek bulabilirsiniz.

Bu sayede almak istediğiniz ürünü bulup buna göre tercihlerinizi yapabilirsiniz. Sepete atarken bazı kullanıcıların mantığı şu şekildedir ve bu yürütülen mantık oldukça doğrudur. Genel olarak göze çarpan ürünler sepete atılır ve bu sayede bir daha o ürünü bulmaya çalışmak zorunda kalmazsınız.

Ya da karşılaştırma yapmak için anı ürün farklı satıcılardan da olsa sepete atılabilir. Böylelikle sepetteki ürünler alt alta sıralandığında daha net bir şekilde karşılaştırma yapma olasılığı bulabileceksiniz.

AliExpress’te Sepetten Ürün Çıkartma

Sepete atılan her ürünü almak zorunda değilsiniz. Vazgeçtiğiniz, beğenmediğiniz ürünleri sepetinizden kolaylıkla çıkartabilirsiniz. Bunun için sepetim sayfasına gelerek ürünlerinizin listelenmiş hallerini görebilirsiniz. Bu durumdayken almak istemediğiniz ürünleri sepetten çıkartabilirsiniz.

Vazgeçtiğiniz ürünün yanındaki kutucuğa tik koyarak sayfanın sağ üst tarafında bulunan çöp kutusuna basabilirsiniz. AliExpress ürünü sepetten çıkartma işlemi işte bu kadar kolay olmaktadır.

AliExpress’te Sepetti Ürünün Adedini Arttırma

Satın Almak istediğiniz ürünlerin adedini arttırmak için tekrar o sayfaya dönmek zorunda değilsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey sepetteyken ürünün yanında bulunan adet kısmını arttırmak olacaktır.

Bu sayede sepetteki ürünlerinizin toplam tutarının da arttırdığınız adet tutarında arttığını görebileceksiniz. AliExpress’te sepette ürün adedi arttırma yöntemi de bu şekilde oldukça kolay bir aşamaya sahiptir. Aynı zamanda sepetten hem ürün çıkartıp hem de ürün adedi arttırabilirsiniz.

Bu sayede sadece sepet bölümündeyken bütün alışverişinizin seyrine karar vermek sizin elinizde olacak. Solar olarak sepette hesaplanan ürünlerinizin toplam tutarını da sağ alt kısımda görebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 14 Aralık 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın