Aliexpress’te Link Paylaşarak Para Kazanma

yorumsuz
368

Aliexpress’te Link Paylaşarak Para Kazanma

Online sitelerin ve e-ticaret sayfalarının yaygınlaşması ile birlikte ürün sipariş vermek daha da kolay hale gelmiştir. Mağaza gezmek istemeyen kişiler internetten satın alarak ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Bu noktada Aliekspresste link paylaşarak para kazanma fırsatı da son dönemde tüketiciler arasında popüler hale gelmiştir. Link paylaşarak para kazanmak için öncelikle Aliekspress mobil uygulamasını indirmek faydalı olacaktır.Aliexpress'te Link Paylaşarak Para Kazanma

İnternetten Para Kazanma İmkanı

İnternetten para kazanma seçeneklerinin artış göstermesinden sonra, Aliekspress’te en çok tercih edilen sayfalardan bir tanesi haline gelmiştir. Çin’den ürün getirtilmesine yardımcı olan belirtilen internet sitesi, toptan ürün sipariş edecek olan mağaza sahipleri açısından da son derece avantajlıdır.

  • Ürün çeşitliliğinin fazla olduğu Aliekspress sitesinde üyelik oluşturan kişiler, link paylaşarak kazanç elde edebilirler.
  • Her paylaşılan link üzerinden komisyon elde eden kullanıcılar bu sayede bir süre sonrasında gelirlerini arttırabilirler.
  • Dolar üzerinden hizmet verilen sitede link paylaşımı yapmak oldukça avantajlıdır.

Paylaşarak kazan sekmesi: Sayfada üyelerin yararlanması adına paylaşarak kazan sekmesi bulunur. Ne kadar çok ürün paylaşırsanız kazanma şansınız o kadar fazla artış gösterir.

Fiyatlara Göre Farklı Komisyon Tutarları

Ürünlerin fiyatlarına göre kullanıcıların alacakları komisyon tutarı da değişiklik göstermektedir. Düşük tutarlardaki bir ürünün linkini paylaşan kişiler, daha az komisyon alırken, ürünün değeri arttıkça alınan komisyon tutarı da yükselmektedir. Aliekspresste link paylaşarak para kazanma son dönemde popüler hale gelen en avantajlı yöntemlerden bir tanesidir. Sosyal çevresi geniş olan kişiler, sitede bulunan ürünleri yakın arkadaşlarına önerebilirler.

Alıcı Onayından Sonra Kazanç Elde Etme Fırsatı

Aliekspress içerisinde link paylaşarak kazanç elde edilmesi adına alıcının işlemi onaylaması gerekir.

  • Satıcının bir ürününü, sosyal medya hesaplarında ya da yakın çevrelerinde paylaşan kişiler, alıcı ürünü satın alarak ödemeyi yaptıktan sonra komisyon ücretlerinden yararlanabilirler.
  • Alıcı, işlemi onaylamadan komisyon ücreti kişilerin hesaplarına aktarılmaz.
  • Avon ya da diğer kozmetik markalarında ürünlerinin yer aldığı sitede ürün paylaşarak kazanç elde etmek son derece kolaydır.

Özellikle akıllı telefonları ya da tabletleri olan kişiler, Aliekspress uygulaması indirerek sitede bulunan ürünleri yakın çevreleri ile paylaşabilirler. Bu sayede ürünlerin satılma şansı daha çok artar.

Sosyal Hesaplardan Link Paylaşma İmkanı

Sitede bulunan tüm ürünler, whatsapp başta olmak üzere İnstagram, Facebook, Twitter, Viber gibi birbirinden farklı sosyal medya hesaplarında paylaşılabilir. Aliexpresste link paylaşarak para kazanma fırsatlarından yararlanacak olan kişiler, farklı sosyal medya hesapları açarak ürünleri daha farklı çevrelere tanıtabilirler.

  • Sosyal hesaplar üzerinden paylaşılan ürünler daha kolay bir şekilde satılabilir.
  • Bu durum kullanıcıların daha çok komisyon almalarına ve gelirlerini arttırmalarına yardımcı olur.
  • Oturdukları yerden internetten para kazanmak isteyenler açısından böyle bir yöntem son derece avantajlıdır.

Üstelik bu sayede Aliekspress daha çok kişi tarafından tercih edilmekte olup, popülerliğini de arttırmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 28 Mart 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın