AliExpress İle Çanta Alışverişi

yorumsuz
593

AliExpress İle Ucuz Çanta Alışverişi

Çanta, bir kadının en önemli aksesuarıdır denilebilir. Öyle ki; kıyafetinin tamamlayıcısı demek yanlış olmaz. Günümüzde de kadınlar kadar erkeklerin de önem verdiği çantalar bol çeşitleri ile Aliexpress alışveriş sitesinde yerlerini aldılar bile. Aliexpress çanta konusunda, tüketicilerine bol çeşit imkanı sunmaktadır. Abiye çantalardan tutun da günlük kullanım çantalarına kadar, erkek çantalarından tutun da plaj çantalarına kadar istisnasız her çeşiti bulabileceğiniz bu sitede, en uygun fiyata dilediğiniz çantaya sahip olabilirsiniz.

Aliexpress e-ticaret sistemi sayesinde, aklınıza dahi gelmeyecek çanta modellerini bulabilirsiniz. Son derece güvenilir olan site, kaliteli ürünler sunmaktadır. Aynı zamanda en önemli avantajı ise ucuz fiyatlarıdır. Kısacası ucuz fiyata kaliteli ürünleri Aliexpress’de bulabilirsiniz.

AliExpress İle Çanta Alışverişi

Aliexpress İle Alışverişin Keyfi

Aliexpress ile alışveriş yapmanın en keyifli yanı pek çok ürün seçeneğinin bulunmasıdır. Aradığınız hatta aklınıza dahi gelemeyecek ürünleri, bu sitede bulabilirsiniz. Arama seçeneği ile kolayca arzuladığınız ürüne ulaşabilir ve tüm seçenekleri görebilirsiniz. Aradığınız ürünün birçok farklı fiyat seçeneği ile birlikte farklı modelleri de bulunmaktadır. Size en uygun gelen modeli seçerek, kolayca sipariş verebilirsiniz. Diğer yandan ürünlerin neredeyse %75’inin ücretsiz sevkiyatı yapılmaktadır. 1$’a dahi alacağınız ürün için bile kargo bedelinden muaf olabilirsiniz. Sizce de oldukça cezbedici değil mi?

Yaptığınız alışverişin güvenilir olması için tüm satın almalarınızın üzerinde alıcı koruması olduğunu biliyor muydunuz? Aliexpress güvenilirliği açısından oldukça önemli bir yere sahiptir. Tüketicilerinin bilgilerini koruma altına almakta ve güvenli bir çevrimiçi ödeme gerçekleştirmenize imkan tanımaktadır. Bu sayede en çok tercih edilen alışveriş sitesi haline gelmeyi başarmıştır.

75€ altında bulunan siparişler için hiçbir vergiye tabii tutulmazsınız. Bundan dolayı tüketici elektroniği ile hobi ürünlerinde Aliexpress’ten alışveriş yapmak daha avantajlı bir hale gelmektedir. Unutmamak gerekir ki; elektronik devre elemanları veya cep telefonu aksesuarları gibi ürünler, yurtdışında daha ucuz olmaktadır. Bu gibi ürünleri kaliteli ve uygun fiyata Aliexpress’ten temin edebilirsiniz.

AliExpress Sipariş ve Ürün İade

Siteden sipariş verebilmeniz için öncelikle geçerli bir mail adresi ile üye olmanız gerekmektedir. Dilerseniz kendi kredi kartınızı kullanabilir, dilerseniz de sanal alışveriş kartını kullanabilirsiniz. İstediğiniz ürünü güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Türkiye için PTT kargo sistemi kullanılmaktadır. Kargo edilen ürünler için uygulamadan ya da web sitesinden kargo bilgilerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Belirtilen süre sonunda ürününüz gelmezse ödemeyi durdurabilirsiniz. Böyle bir durumda açıklayıcı bir mail hazırlayarak satıcıya ya da site yönetimine ilettiğiniz takdirde sizlere yardımcı olacaklardır. İlk seçenek olarak da ödeme süresini uzatabilirler. Ürün elinize ulaştığında herhangi bir sorun yoksa onay vermeniz yeterli olacaktır. Sorunlu ya da yanlış bir ürün geldiyse fotoğraflayarak durumu bildirmeniz gerekir.

Aliexpress sipariş ve iade yöntemleri ile evinizde binlerce çeşit bulunan bu siteden güvenilir alışveriş yapabilir, kaliteli ürünlere ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 21 Nisan 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın