Ali Express-Kingdel Yeni Core i5 5200U CPU 13.3

2 yorum
422

Ali Express-Kingdel Yeni Core i5 5200U CPU 13.3

Özellikleri

Kingdel yeni core i5 5200 arkadan aydınlatmalı bu model raden marka olup intel ı5 modelidir. Kamera ve bluetooth özeliği taşıyan bu model 4GB ram taşımaktadır.Ekran boyutu 13.3 olası nedeniyle son derece kullanışlıdır.Ekran kart tipi entegre kart tipi ekran çözünürlüğü 1080 özellikte olup kullanıcı için netlik sağlanmaktadır. Alüminyum alışım metal kasa çizilmelere karşı bilgisayarınızı korumakla kalmaz şık görüntüsü ile göz alıcıdır. Farklı dil seçenekleri mevcuttur.1.3mixel web cam taşıyan bu model 1.35 kg ağırlığındadır. Hafif olması taşıma kolaylığı sağlamaktadır.1/5hdd güç tüketimi ile son derece sessiz çalışıp sizi yarı yolda bırakmaz.Son teknolojinin getirdiği tüm uygulamaları üzerinde toplayan bu model satıcı tarafından garanti altındadır.Benzer özellikteki tabletlere göre içerik olarak zengin fiyat olarak avantajlıdır.

Ali Express-Kingdel Yeni Core i5 5200U CPU 13.3

 

Aliexpress son dönemde herkesin adını sıklıkla duyduğu dünya çapında ticaret yapan yaygın bir sitedir. Site yurtdışı bağlantısı nedeniyle alıcılar için son derece avantajlı fiyat seçenekleri sunmaktadır.Son zamanlarda kullanıcılar tarafından bilinilirliği hızla artmaktadır. aliexpress alıcı konforu için site güvenliğine çok önem vermektedir. Aldığınız ürün elinize geçmeden ve sizin tarafınızdan onay verilmeden satıcının ödeme almasını engeller.Seçtiğiniz ürün sitede görüp beğendiğiniz kalite ve özeliklerde gelmez ise iade seçenekleri ile paranızı geri alma imkanı tanımaktadır.Sitede bir çok firma ve ürün  ücretsiz kargo seçeneği sunarak cazip hale gelmektedir.Aldığınız ürünü satan kişilere puanlama vererek sizin güvenliğiniz için önlemler almaktadır.Alıcı sayfasında satıcı puanlamalarına bakıp alma kararı verirken size fikir verilmektedir.Site yurtdışı bağlantılı ve farklı altyapılar ile çalıştığından kargo süreleri seçtiğiniz ürüne göre farklılık gösterir.Ürünü almadan önce kargo sürelerini eğer aciliyetiniz varsa incelemenizde fayda bulunmaktadır.Ürünü satın aldıktan sonra sayfanızda görüntülenen takip numarası ile kargonuzun akibeti hakkında bilgi almanız kolaylaşmaktadır.aliexpress de farklı ödeme seçenekleri mevcuttur.Size en uygun yöntemle ödemenizi yapabilirsiniz.En güvenli yol kredi kartı ile ödeme seçeneğidir. Filtreleme seçeneği ile farklı bir çok ürünün fiyat ve özellik karşılaştırması yapılabilinmektedir.Çok sayıda seçenek cazip fiyat fırsatları ile aliexpress ile gezmeden dolaşmadan sizi dünyanın öteki ucuna erişebilir yapmaktadır.Dünyanın farklı ülkeleri içinde satın alma aşamasında da satıcı ile iletişime geçmenizi sağlayan bir altyapı ile çalışmaktadır.aliexpress sitesini ziyaret ettikten sonra ürünlerin fiyat avantajlarını görüp bu siteden vazgeçemeyeceksiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 17 Şubat 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ali Express-Kingdel Yeni Core i5 5200U CPU 13.3 (2 Yorum)

  1. Bu tip teknolojik ürünlerde AliExpress’in burada anlaşmalı olduğu bir teknik servis var mı? Garanti sunuyor mu ya da?