10 Adet/Takım Makyaj fırçası Seti

yorumsuz
484

10 Adet/Takım Makyaj fırçası Seti

Eğer siz de benim gibi kozmetiğe servet harcamak isteyemeyen ama kendinizi bunu yapmaktan alıkoyamayan bir insansanız sıkı durun bir haberim var. Bu fırçalar bizim için üretilmiş olabilir!

 

Lafı fazla uzatmadan, Aliexpress adlı siteden kolaylıkla sahip olabileceğiniz bu fırça setinin yeteneklerinden biraz bahsetmek istiyorum.

Aliexpress fırça seti

Setin İçinde Neler Var?

İçerisinde 10 adet fırça bulunduran bu set makyaj yaparken en büyük yardımcınız olacak. Ürünün renk skalası oldukça geniş. Siyahından tutun pembesine, pembesinden tutun beyazına kadar birçok rengi mevcut. Ayrıca her rengin gold ve lame detaylısı bulunuyor.

Set içerisinde daha önce de belirttiğim gibi 10 adet fırça var. Bu fırçalar ile fondöten ve kapatıcınızı rahatça sürebilir, allık ile makyajınızı taçlandırabilirsiniz. Ben yüzümü kontürlemek de istiyorum diyorsanız, merak etmeyin set içeriğinde kontür fırçası da mevcut. Bunlara ek olarak farlarınızı sürüp karıştırabileceğiniz far fırçaları da sete dâhil edilmiş. Ayrıca boyutları sebebiyle fırça setinin kullanımı oldukça rahat.

Ürünün Özellikleri Ve Kullanımı

Fırçalar, pamukları kıskandıracak kadar yumuşaklar. Hatta öyle ki, far fırçalarınızı göz kapağınızda gezdirirken mayışıyorsunuz. Bunlara ek olarak fırçalar nerdeyse hiç kıl dökmüyorlar. Her kullanımdan sonra fırçalarını mutlaka yıkayan biri olarak, kıl dökme konusunda yüzümü güldürdü diyebilirim. Üstelik ben fırçaları yıkamıyor adeta onlara eziyet ediyorum.  Yani bu makyaj fırçası seti, bu konuda fazlasıyla iddialı dersek yanılmış olmayız.

 

Peki, Fırça Setinin Fiyatı Nedir?

Aliexpress fırça seti alanlar, ürünlerden memnun olduklarını ifade ediyorlar. Ürünün fiyatına gelecek olursak, Türkiye’deki fiyatlara göre çok uygun.  Bahsettiğimiz makyaj fırçası setinin satış fiyatı şuan 4.25 dolar, bu da bizim paramızla 15.59 TL yapıyor. Ürünü Türkiye’den almak kat kat para ödemek demek. Orijinallerini de geçtim piyasada bulunan çakma setlerden bile daha uygun fiyatı bir var.

Zaten Aliexpress aracılığıyla aldığınız her ürünün fiyatı Türkiye standartlarına göre uygun fiyatlı. Örneğin buradan 25 TL’ye alabileceğiniz bir ürünü Aliexpress’ten birkaç dolara satın alıp güvenle kullanıyorsunuz.

Fırça Setinin Kargolanması Ve Teslimat Süresi

Üstelik site üzerindeki ürünlerin çoğu ücretsiz kargo ile satılıyor. Tabii yine de alacağınız ürünün kargo bilgilerine bakmakta fayda var. Şartlı kargo ve benzeri şeylere de hiç denk gelmedim. Aldığınız ürün çok cüzi miktarlarda bir fiyata dahi sahip olsa ücretsiz kargolama ile elinize ulaşıyor.

Site aracılığıyla alacağınız ürünlerin teslimat süresi genelde 60 gün. Siparişler 1 ay ile 2 ay arasında değişiyor. En geç 60 gün içinde ürün elinize ulaşıyor ama bazen 1 aydan çok daha erken bir sürede geldiği de oluyor. Daha önce de belirttiğim gibi kargonuzun elinize ulaşma süresi maksimum 60 gün oluyor. Ayrıca ürün açıklamalarında teslimat süresi hakkında da bilgi veriliyor.

Siparişinizi veriyorsunuz ve gelmesini beklerken sipariş verdiğinizi unutuyorsunuz. Kargo geldiğinde size bile sürpriz oluyor desek yanlış olmaz herhalde. Yani bir nevi kendinize hediye almış gibi oluyorsunuz.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 21 Nisan 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın